Luksusowy salon z antresolą, szkło, drewno, luksus - Viva Design
27
Cze

2015: Efekt WOW na Homify

Po raz kolejny jesteśmy na prestiżowym portalu Homify.pl i po raz kolejny nasze zdjęcie jest prezentowane jako pierwsze w artykule.

Pod koniec czerwca 2015, na tym międzynarodowym portalu opublikowany został artykuł: “6 wnętrz z elementem WOW!”. Redaktor na początku artykułu umieścił zdjęcie naszego salonu z opisem:

Rozpoczynamy salonem projektu Viva Design – Projektowanie Wnętrz Rzeszów, który posiada chyba wszystkie wyznaczniki niesamowitości! Po pierwsze – ogromna, otwarta przestrzeń, dzięki czemu naturalne światło zalewa salon. Pozwala ona także na podwieszenie eleganckiego żyrandolu, a wiadomo, że nie ma to jak żyrandol dla efektu wow! Poza tym: wiszące obrazy na ścianach, użycie bogatych materiałów, takich jak drewno i skóra, srebrne świeczniki… czy czegoś tutaj nie ma?

Dziękujemy za wspaniała recenzję :). Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z wnętrza o którym pisze redaktor, zobacz naszą realizację: Luksusowy dom z duszą. Jeżeli chcesz przeczytać artykuł na portalu Homify.pl, kliknij TUTAJ.

Realizacja Viva Design na portalu Homify