Zdjęcie pokoju dziewczynki (piętro). Na podłodze drewno lite denya, olejowane. Na ścianie farba. Na oknach żaluzje drewniane. Za łóżkiem pikowany zagłówek. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, viva design, architekt wnetrz, architekt wnętrz, projektant wnetrz, projektant wnętrz, projektowanie wnetrz, projektowanie wnętrz, architektura wnetrz, architektura wnętrz, interior design, projekty wnetrz, projekty wnętrz, pod klucz, Rzeszow, Rzeszów, Warszawa, Krakow, Kraków
16
Cze

2015: Pokój dla dziewczynki na Homify

W czerwcu 2015, zaprojektowany przez nas pokój dziewczynki, został opublikowany w artykule: “Pokój jak z dziecięcych marzeń – 6 pomysłów”, na portalu homify.pl.

Redaktorzy przygotowujący artykuły na tym prestiżowym portalu, mają zwyczaj umieszczać zdjęcie, które im się najbardziej podoba na początku artykułu. Zgadnijcie czyje zdjęcie zostało opublikowane jako pierwsze :). Jeżeli chcesz przeczytać artykuł, kliknij TUTAJ. Jeżeli chcesz się zapoznać z realizacją z której pochodzi zdjęcie, przejdź do artykułu w którym opisujemy naszą realizację: Luksusowy dom z duszą.

Realizacja Viva Design na portalu Homify