Zobacz jak powstają projekty pięknych wnętrz. Obejrzyj film przygotowany przez pracownię projektowania wnętrz Viva Design
30
Paź

2018: Jak powstają piękne wnętrza

Zobacz jak powstają piękne wnętrza

We wrześniu 2018 zaprosiliśmy ekipę wraz z kamerą, aby towarzyszyła nam w ciągu całego dnia pracy. Powstał w ten sposób krótki film na którym można zobaczyć jak powstają nasze wyjątkowe projekty wnętrz. Na filmie pokazaliśmy cały przebieg procesu projektowania wnętrz. Zaczynamy od naszkicowania koncepcji wnętrza, potem dobieramy materiały i na tej podstawie tworzymy wizualizacje, projekty dla wykonawców oraz zestawienie materiałów.

Mamy nadzieję, że film się Państwu spodoba i ułatwi podjęcie decyzji o rozpoczęciu współpracy z pracownią projektowania wnętrz Viva Design z Rzeszowa.

Mamy doświadczenie w przygotowaniu projektów wnętrz dla domów, mieszkań i apartamentów z Rzeszowa i okolic, Jarosławia, Krakowa, Warszawy, Katowic, Nowego Targu i wielu innych miejscowości. Przygotowywaliśmy także projekty wnętrz dla inwestycji realizowanej poza granicami Polski – w Norwegii. Realizowaliśmy także inwestycje z nadzorem “pod klucz”. Prace wykonywane były na zlecenie osób stale mieszkających poza granicami (Wietnam, Szwecja) które budowały dla siebie dom letniskowy oraz dom w którym chcą spędzić emeryturę. Były to także osoby na stałe mieszkające w Warszawie, które urządzały dla siebie mieszkanie służbowe. Były to w końcu także osoby mieszkające w Rzeszowie, które nie miały czasu lub ochoty zajmować się urządzaniem własnego domu, mieszkania lub apartamentu.

Mamy nadzieję, że nasz film się Państwu spodoba i że będziemy mogli wspólnie przygotować projekt dla Państwa wyjątkowego wnętrza.