Opis: Zdjęcie kuchni z wyspą. Meble zostały wykonane przez stolarza na podstawie projektu Viva Design. Po lewej stronie szafki w których zabudowana została lodówka Liebherr ICBN 3356 Premium Biofresh a także kuchenka mikrofalowa (EVY6800ZOZ), piekarnik zwykły (EOC5851ZOZ) i szuflada grzewcza (EED14700OZ) firmy Electrolux. Na froncie szafek fornir kamienny StoneLine Sandy. Na blacie i ścianach kwarcyt Santamargherita Lyskamm. Na wyspie płyta indukcyjna Electrolux (EHL6740FAZ) a nad wyspą pochłaniacz Falmec Soffio. Zlew Blanco Sublina wraz z baterią Blanco Laressa-F i dozownikiem Blanco Piona. Przy wyspie hokery Andreu World lineal. Na podłodze płytka imitująca kamień firmy Rex Ceramica z serii Mou Extra light. Na oknie Shuttersy firmy Jasno. Oświetlenie podtynkowe firmy BPM Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Krzysztof Czapor, architekt wnętrz, pod klucz, architektura wnetrz, Rzeszow, Warszawa, projektowanie wnętrz
15
Lis

2018: Publikacja na portalu Dekorian Home

Nasza realizacja na portalu DekorianHome.pl

Na portalu DekorianHome.pl, opublikowany został artykuł w którym wykorzystane zostały zdjęcia z przygotowanego przez nas projektu wnętrz w Warszawie: Luksusowy apartament w Warszawie.
Bardzo dziękujemy redakcji za skorzystanie z naszych zdjęć i zachęcamy do zapoznania się z artykułem. Aby go przeczytać, proszę kliknąć TUTAJ.