Załoga pracowni Viva Design na targach Warsaw Home 2018, projektowanie wnetrz, Kraków, Rzeszów, pod klucz, projektant wnetrz, interior design
05
Paź

2018: Targi Warsaw Home – nasza relacja video

W piątek odwiedziliśmy targi Warsaw Home.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów Warsaw Home 2018. W ostatni piątek odwiedziliśmy targi wraz z całą ekipą naszej pracowni projektowania wnętrz Viva Design. Na miejscu okazało się, że jeden dzień na zwiedzanie to zdecydowanie za mało. Trzy hale jedynie przejrzeliśmy w pośpiechu i zmęczeniu. Renata z naszej pracowni została na dłużej, wiec mam nadzieję, że po powrocie podzielimy się z Wami tym co zobaczyła.

Uważamy, że zdecydowanie warto tutaj przyjechać. Ilość wystawców jest bardzo duża – na Warsaw Home znajdziemy znane polskie i zagraniczne marki produkujące: meble, tkaniny, dodatki do wnętrz, drzwi, oświetlenie techniczne, oświetlenie dekoracyjne, kominki, biokominki, uchwyty do mebli, sejfy, fortepian whaletone, tapety, osprzęt elektryczny (gniazdka, włączniki), systemy inteligentnego sterowania domem, zielone ściany, meble i sprzęt kuchenny AGD. Jednym słowem niemal wszystko czego potrzebujemy do tego aby urządzić wnętrza projektowanych przez nas domów, mieszkań i apartamentów.

Na przygotowanym przez nas filmie można obejrzeć stoiska firm: Nurt, Ton, Rolf Benz, Urbicco Design, Raumplus, Pomagamy Urządzać, Tom Dixon, Comforty, Fameg, Bo Concept, Vitra, Framery, Bolon, Beframe, Mazda, Nomet, Zabytkowe Sejfy, Meble Gdańskie, Whaleton, ABC sleep cconcept polska, Arte, Miloo Home, Klimek, Press Bois, Nature, Labra, Orlicki Design, Artemide, Famlight, Oxyled, Cleoni, Ramko, Simon Kontakt, Asilo, Hoxter, Franke.

W naszej ocenie wizyta na tych targach jest obowiązkowa dla wszystkich architektów wnętrz, projektantów wnętrz a także osób, które planują w przyszłości stylowo urządzić swój dom.

#VivaDesign #RelacjaVivaDesig #TargiVivaDesign #WarsawHome #WarsawHomeDeisign, #InteriorDesign