2018: Targi Warsaw Home – nasza relacja video

Wybierz pozycję z menu na górze strony lub wpisz czego szukasz:

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów Warsaw Home 2018. W ostatni piątek odwiedziliśmy targi wraz z całą ekipą naszej pracowni projektowania wnętrz Viva Design. Na miejscu okazało się, że jeden dzień na zwiedzanie to zdecydowanie za mało. Trzy hale jedynie przejrzeliśmy w pośpiechu i zmęczeniu. Renata z naszej pracowni została na dłużej, wiec mam nadzieję, że po powrocie podzielimy się z Wami tym co zobaczyła.

Uważamy, że zdecydowanie warto tutaj przyjechać. Ilość wystawców jest bardzo duża – na Warsaw Home znajdziemy znane polskie i zagraniczne marki produkujące: meble, tkaniny, dodatki do wnętrz, drzwi, oświetlenie techniczne, oświetlenie dekoracyjne, kominki, biokominki, uchwyty do mebli, sejfy, fortepian whaletone, tapety, osprzęt elektryczny (gniazdka, włączniki), systemy inteligentnego sterowania domem, zielone ściany, meble i sprzęt kuchenny AGD. Jednym słowem niemal wszystko czego potrzebujemy do tego aby urządzić wnętrza projektowanych przez nas domów, mieszkań i apartamentów.

Na przygotowanym przez nas filmie można obejrzeć stoiska firm: Nurt, Ton, Rolf Benz, Urbicco Design, Raumplus, Pomagamy Urządzać, Tom Dixon, Comforty, Fameg, Bo Concept, Vitra, Framery, Bolon, Beframe, Mazda, Nomet, Zabytkowe Sejfy, Meble Gdańskie, Whaleton, ABC sleep cconcept polska, Arte, Miloo Home, Klimek, Press Bois, Nature, Labra, Orlicki Design, Artemide, Famlight, Oxyled, Cleoni, Ramko, Simon Kontakt, Asilo, Hoxter, Franke.

W naszej ocenie wizyta na tych targach jest obowiązkowa dla wszystkich architektów wnętrz, projektantów wnętrz a także osób, które planują w przyszłości stylowo urządzić swój dom.

#VivaDesign #RelacjaVivaDesig #TargiVivaDesign #WarsawHome #WarsawHomeDeisign, #InteriorDesign

Udostępnij artykuł:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Kategorie Bloga

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania