Jak powstaje pomysł na materiały do wnętrza - obejrzyj film na kanale YouTube Pracowni projektowania wnętrz Viva Design z Rzeszowa, architektura wnętrz, projekty wnętrz, Rzeszow, projekty wnetrz, viva design, architektura wnetrz
25
Wrz

2018: Wystartował kanał YouTube Viva Design

Zaczęliśmy publikować filmy na naszym kanale YouTube.

Na naszym kanale YouTube zaczęliśmy publikować filmy. Mamy nadzieję, że dzięki naszym filmom będzie można zobaczyć w jaki sposób pracujemy nad przygotowywanymi przez nas projektami wnętrz i łatwiej zdecydować o podjęciu współpracy z naszą pracownią. Planujemy prezentować na naszym kanale także inspiracje dotyczące najnowszych trendów i rozwiązań z zakresu architektury wnętrz.

Filmy zostały pogrupowane w następujące playlisty:

Relacje z budów Viva Design

Oglądając tą playlistę możecie Państwo obejrzeć relacje z naszych wizyt na budowie. Na filmach prezentujemy zaprojektowane przez nas wnętrza na różnym etapie prac wykończeniowych, starając się opowiedzieć o ciekawych rozwiązaniach jakie zostały zastosowane w naszych projektach.

Relacje z targów i szkoleń

Oglądają tą playlistę, możecie Państwo obejrzeć relacje z targów i szkoleń w których braliśmy udział. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa interesujące źródło inspiracji wnętrzarskich.

Jak wygląda współpraca z Viva Design

Oglądając tą playlistę dowiecie się Państwo jak wygląda współpraca z naszą pracownią. Mam nadzieję, że po obejrzeniu tych filmów poznacie nas Państwo bardzo dobrze i upewnicie się że warto z zaprojektować z nami swoje wymarzone miejsce na ziemi.

Filmy 360 z zakończonych inwestycji

Oglądając tą playlistę możecie Państwo zaglądnąć w każdy zakamarek zaprojektowanych przez nas wnętrz. Dzięki technologii filmowania 360, masz możliwość zatrzymania filmu i rozglądania się w dowolnym kierunku wraz ze zbliżaniem i oddalanniem.

Mamy nadzieję, że na naszym kanale znajdziecie Państwo dla siebie wiele inspiracji oraz interesujących informacji. Jeżeli tak, zasubskrybuj nasz kanał, aby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach.