Film z gali German Design Award 2020

Wybierz pozycję z menu na górze strony lub wpisz czego szukasz:

German Design Award, to nagroda o której zdobyciu marzyliśmy przez wiele lat. Na szczęście dla nas, marzenie się spełniło i w dniu 07 lutego 2020, wylecieliśmy rano z Rzeszowa na galę organizowaną przez German Design Council we Frankfurcie, aby odebrać przyznaną nam nagrodę za projekt wnętrza: 2018: Luksusowy apartament w Warszawie.

Ponieważ gala odbywała się we Frankfurcie nad Menem w trakcie trwających targów Ambiente 2020, postanowiliśmy przy okazji odwiedzić dwie hale: Interior Design oraz Kitchen Trends. Na filmie zobaczycie naszą krótką relację z tej imprezy. Odwiedzamy stoiska firm: Blomus, Blomingsville, Richmond Interiors, Eichholtz, Wolf, Volker Kuhn, Dome Deco.

Najciekawszymi rzeczami jakie udało się nam zobaczyć, był stolik firmy Country Living Alwin’s Space Box – rozkładany od 60 do 200 cm. Drugą ciekawą rzeczą była lampa podłogowa ze strusimi piórami Burlesque czarna, którą planowaliśmy zastosować w naszym projekcie 2020: Zabytkowy dworek w Jarosławiu.

Na filmie obejrzycie także kilka ujęć z gali wręczenia nagród German Design Awards 2020.

Zapraszamy także do przeczytania naszej relacji z gali w artykule: 2020: Polska pracownia Viva Design z Rzeszowa na gali German Design Award.

Zapraszamy także do obejrzenia informacji o nagrodzie na stronie organizatora – aby przejść do strony, kliknij TUTAJ.

Jesteśmy dumni z otrzymania tej prestiżowej i rozpoznawalnej w świecie nagrody, dziękujemy inwestorom za zaufanie przy tworzeniu projektu wnętrz, wykonawcom i dostawcom za wzorową współpracę.

Jeżeli chciałbyś, abyśmy stworzyli dla Ciebie projekt wnętrza, kliknij TUTAJ, aby zobaczyć dostępne pakiety współpracy.

Udostępnij artykuł:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Kategorie Bloga

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania