A`Design Award

A`Design Award to prestiżowy, międzynarodowy konkurs dla projektantów z całego świata. Międzynarodowe jury przyznaje nagrodę pracowniom, wyróżniającym się najwyższą jakością świadczonych usług i oryginalnymi pomysłami na wnętrze.

W dniu 14 kwietnia 2019 otrzymaliśmy wyjątkową wiadomość z biura tego prestiżowego, międzynarodowego konkursu. Nasza realizacja: Luksusowy apartament w Warszawie otrzymała nagrodę: Award Winning Design 2019 :).

Organizator konkursu powołał największy i najbardziej wpływowy panel jury na świecie. Składa się on ze światowej klasy projektantów, uznanych naukowców, wybitnych przedstawicieli prasy i przedsiębiorców.

Prestiżowa międzynarodowa nagroda A`Design Award dla Polskiej pracowni projektowania wnętrz Viva Design z Rzeszowa
Nagroda dla pracowni Viva Design z Rzeszowa

Nasz projekt zyskał uznanie jury A`Design Award w kategorii Interior Space and Exhibition Design. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zauważenie i docenienie naszej pracy. Nagroda stanowi dla nas ważne potwierdzenie międzynarodowej jakości naszych projektów.

Nagrody dla zwycięzców zostały wręczone, podczas uroczystej gali w Teatro Sociale Como we Włoszech. Niestety termin gali kolidował z naszymi innymi zobowiązaniami i nie mogliśmy w niej wziąć udziału.

Więcej informacji na temat nagrody można przeczytać na stronie organizatora konkursu.

Wygodne skórzane kanapy do salonu
Wnętrze z nagrodą A`Design Award

Dziękujemy klientom za zaufanie i wyjątkową atmosferę współpracy. Jesteśmy wdzięczni wykonawcom za zrealizowanie pracy w wyjątkowej jakości, zgodnie z naszym projektem. Składamy podziękowanie dostawcom, za terminową realizację kompletnych zamówień.

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, to zapraszam Cię do przeczytania o innych nagrodach Viva Design.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *