Home » Blog projektanta wnętrz » Viva Design w mediach » Dekorian Home – nasze publikacje

Dekorian Home – nasze publikacje

Dekorian Home to portal wnętrzarski, prowadzony przez znaną w całej Polsce markę dystrybuującą najlepsze materiały do wystroju wnętrz. Znajdziesz na nim aranżacje najlepszych w Polsce architektów i projektantów wnętrz.

Dlatego gdy kilkukrotnie nasze realizacje zostały zauważone przez redaktorów tego prestiżowego portalu i szczegółowo opisane, to nasze serce zabiło szybciej. Poniżej opisujemy w kilku zdaniach każdą z naszych publikacji. Miłego czytania.

Table Of Contents

Wizytówka Viva Design

Portal promuje najlepsze wnętrza i najlepszych architektów i projektantów wnętrz w całej Polsce. Jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ wizytówka Viva Design na portalu Dekorian Home ostała opublikowana jako pierwsza w województwie podkarpackim i jako jedna z pierwszych w Polsce. Barbara Kułak-Steciak, odpowiedziała w artykule na kilka ciekawych pytań. Jeżeli chcesz się dowiedzieć co inspiruję Basię w pracy, jaki jest jej ulubiony projektant wnętrz, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Barbara Kułak-Steciak - właściciel pracowni projektowania wnętrz Viva Design
Barbara Kułak-Steciak

Bursztynowy apartament

Kolejny artykuł opisuje jedną z naszych najbardziej przez Was lubianych realizacji Bursztynowy apartament. W artykule, Pani Aleksandra Lezsczyńska z Dekorian Home opisuje zastosowane przez nas rozwiązania i materiały. Wiec jeżeli podoba Ci się nasza realizacja i zastanawiasz się jakie materiały zostały przez nas wykorzystane to przeczytaj artykuł o Bursztynowym apartamencie na portalu Dekorian Home.

Garderoba ciemna czarne ściany drewno podświetlenie
Zdjęcie garderoby

Apartament w Warszawie

Nasza realizacja Luksusowy apartament w Warszawie, szczególnie spodobała się redaktorom portalu Dekorian Home. Zdjęcia z tej realizacji zostały wykorzystane w następujących artykułach:

Bardzo dziękujemy redaktorom portalu za wspaniałe artykuły a Ciebie zapraszam do ich przeczytania, możesz dowiedzieć się tam wielu ciekawych informacji o naszych wnętrzach. Dobrego dnia.

Toaleta umywalka wolnostojąca lustro miedziane fornir kamienny bateria gessi goccia z podłogi
Umywalka w toalecie

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, być może zainteresują Cię także nasze publikacje w innych mediach. Przejdź do strony Nagrody i publikacje, aby zobaczyć więcej naszych publikacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *