Dobrze Mieszkaj – nasze publikacje

Wybierz pozycję z menu na górze strony lub wpisz czego szukasz:

Dobrze Mieszkaj to jeden z najlepszych polskich portali o tematyce wnętrzarskiej. Znajdziesz na nim porady na temat kuchni, salonu łazienki. Setki inspiracji, aranżacje najlepszych projektantów wnętrz – to wszystko powoduje że to miejsce odwiedzają tysiące użytkowników.

Redaktorzy tego prestiżowego portalu zachwycili się kilkoma z naszych realizacji i postanowili napisać o nich artykuł. Zobaczcie co sądzą o naszych aranżacjach wnętrz, jak im się podobają.

Apartament w Warszawie

Pierwszą nasza realizacją, która zainteresowała redaktorów portalu Dobrze Mieszkaj jest Luksusowy apartament w Warszawie. Nasza aranżacja tak się spodobała, że napisano na jej temat dwa artykuły.

Jeżeli interesuje Cię jak naszą realizację oceniają autorzy artykułów, to koniecznie przeczytaj obydwa artykuły.

Luksusowy apartament Warszawa kuchnia z wyspą
Kuchnia z wyspą i okapem

Dom w Rzeszowie

Durgą realizacją Viva Design na którą zwrócili uwagę redaktorzy Dobrze Mieszkaj to Luksusowy dom z dusza. Nasze wnętrze zostało szczegółowo opisane w artykule Wnętrze ocieplone drewnem. Jeżeli interesuje co sądzą o naszej realizacji autorzy portalu, to zachęcam Cię do przeczytania artykułu.

Ściana telewizyjna drewno podświetlane półki
Ściana telewizyjna z regałem

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, być może zainteresują Cię także nasze publikacje w innych mediach. Przejdź do strony Nagrody i publikacje, aby zobaczyć więcej naszych publikacji.

Udostępnij artykuł:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Kategorie Bloga

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania