Home » Blog projektanta wnętrz » Viva Design w mediach » Dobrze Mieszkaj – nasze publikacje

Dobrze Mieszkaj – nasze publikacje

Dobrze Mieszkaj to jeden z najlepszych polskich portali o tematyce wnętrzarskiej. Znajdziesz na nim porady na temat kuchni, salonu łazienki. Setki inspiracji, aranżacje najlepszych projektantów wnętrz – to wszystko powoduje że to miejsce odwiedzają tysiące użytkowników.

Redaktorzy tego prestiżowego portalu zachwycili się kilkoma z naszych realizacji i postanowili napisać o nich artykuł. Zobaczcie co sądzą o naszych aranżacjach wnętrz, jak im się podobają.

Apartament w Warszawie

Pierwszą nasza realizacją, która zainteresowała redaktorów portalu Dobrze Mieszkaj jest Luksusowy apartament w Warszawie. Nasza aranżacja tak się spodobała, że napisano na jej temat dwa artykuły.

Jeżeli interesuje Cię jak naszą realizację oceniają autorzy artykułów, to koniecznie przeczytaj obydwa artykuły.

Luksusowy apartament Warszawa kuchnia z wyspą
Kuchnia z wyspą i okapem

Dom w Rzeszowie

Durgą realizacją Viva Design na którą zwrócili uwagę redaktorzy Dobrze Mieszkaj to Luksusowy dom z dusza. Nasze wnętrze zostało szczegółowo opisane w artykule Wnętrze ocieplone drewnem. Jeżeli interesuje co sądzą o naszej realizacji autorzy portalu, to zachęcam Cię do przeczytania artykułu.

Ściana telewizyjna drewno podświetlane półki
Ściana telewizyjna z regałem

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, być może zainteresują Cię także nasze publikacje w innych mediach. Przejdź do strony Nagrody i publikacje, aby zobaczyć więcej naszych publikacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *