Home » Blog projektanta wnętrz » Aranżacje wnętrz Viva Design » Eklektyczne wnętrza w Rzeszowie

Eklektyczne wnętrza w Rzeszowie

Eklektyczne wnętrza tego mieszkania w Rzeszowie, to pierwszy projekt pracowni Viva Design, który zachwycił naszych klientów.

O czym tu przeczytasz:

Table Of Contents

Informacje o realizacji

Data:
Lokalizacja:
Kategoria:
Powierzchnia:
Zdjęcia:
Październik 2011
Rzeszów
Mieszkanie
70 m2
Krzysztof Koch

Gdy rozpoczynaliśmy prace nad tym projektem, inwestor postanowił nam całkowicie zaufać. Pozwolił nam na wykorzystanie naszej wyobraźni w celu stworzenia tego wyjątkowego eklektycznego wnętrza. Chcemy mu bardzo za to podziękować.

Zapraszam Cię teraz na spacer po wnętrzach tego mieszkania. Mam nadzieję, że nasz projekt dostarczy Ci wielu inspiracji.

Eklektyczne wnętrza – spacer po mieszkaniu

Łazienka

Podróż po eklektycznym apartamencie rozpoczniemy od łazienki. Zaprojektowaliśmy tutaj szeroką, dwuosobową umywalkę z dwoma podtynkowymi bateriami. Płytki posiadają drobny wzór mozaiki w kolorze szarym wpadającym w beż. Pomiędzy umywalką a szafką z lustrem, znajduje się płytka imitująca kamień naturalny.

Kuchnia

W kuchni dominują białe fronty mebli. W kontraście do nich zaprojektowaliśmy czarne płytki pomiędzy blatem i szafkami. Znajduje się na nich motyw kwiatowy. Ponadto blat został wykonany z czarnego granitu. Zastosowany zlew podwieszany, pozwala na łatwe utrzymanie czystości.

Korytarz

Eklektyczne wnętrza lubią okrągłe lustra. Dlatego na ścianie z tynku dekoracyjnego znaleźliśmy dla nich specjalne miejsce. Stylowe kinkiety wraz z drzwiami wykonanymi na specjalne zamówienie przez stolarza oraz sztukateria na suficie tworzą niepowtarzalny charakter tego wnętrza.

Salon

Eklektyczne wnętrza w pełni. Salon to kwintesencja tego stylu. wygodna sofa i fotel. Drewniany stolik kawowy. Duża ilość dodatków w postaci świeczników, poduszek. To wszystko tworzy przytulny klimat tego wyjątkowego wnętrza.

Jeżeli spodobała Ci się nasza realizacja, to zapraszam Cię do obejrzenia innych aranżacji wnętrz pracowni Viva Design.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *