Home » Blog projektanta wnętrz » Viva Design w mediach » Homebook – nasze publikacje

Homebook – nasze publikacje

Nasze wnętrza podobają się redaktorom najsłynniejszego portalu wnętrzarskiego w Polsce Homebook. Kuchnia, salon, przedpokój – to pomieszczenia z naszych realizacji szczególnie przypadły im do gustu i postanowili opisać je w swoich artykułach.

Table Of Contents

Kuchnia w stylu angielskim

Pierwszy artykuł, który chcę Ci pokazać został zatytułowany: Kuchnia w stylu angielskim – jak ją urządzić? Jako zdjęcie tytułowe, Homebook wykorzystał kuchnię z naszej realizacji Kuchnia w stylu angielskim. Jeżeli interesują Cię kuchnie w stylu angielskim, to koniecznie musisz przeczytać ten artykuł.

Kuchnia w stylu angielskim jasne fronty, bordowe rolety rzymskie
Kuchnia w stylu angielskim

Schody wewnętrzne

Drugi artykuł o którym chcę Ci opowiedzieć został nazwany przez redaktorów Homebook: Jakie schody wewnętrzne wybrać – przegląd inspiracji. Autor wykorzystał w artykule zdjęcie z naszej realizacji Nowoczesny dom ze szczypta egzotyki. Jeżeli właśnie zastanawiasz się jak mają wyglądać schody w Twoim domu, to warto przeczytać ten artykuł. Znajdziesz tam sporo bardzo ciekawych inspiracji, które pomogą Ci podjąć decyzję o tym jak mają wyglądać schody w Twoim domu.

Drewniane schody na piętro wraz z kominkiem
Schody ażurowe

Praktyczne siedzisko w przedpokoju

W kolejnym artykule Homebook, autor wykorzystał zdjęcie przedpokoju z realizacji naszej pracowni Nowoczesny dom ze szczypta egzotyki. Artykuł nosi nazwę: Praktyczne i stylowe siedzisko w przedpokoju – 5 pomysłów. Jeżeli własnie planujesz urządzić swój przedpokój, to z pewnością będzie on dla Ciebie źródłem cennych inspiracji.

przedpokój w intensywnych barwach
Przedpokój w stylu egzotycznym

Aranżacja ściany TV

Jak zaaranżować nowoczesną ścianę TV – zobacz 8 pomysłów, to kolejny artykuł opisujący najciekawsze sposoby aranżacji ściany telewizyjnej. Podobnie jak w poprzednim wypadku, autor wykorzystał zdjęcia z naszej realizacji Nowoczesny dom ze szczypta egzotyki.

salon z czarnym łupkiem na ścianie telewizyjnej
Ściana telewizyjna z czarnym łupkiem

Jeżeli szukasz inspiracji, to warto odwiedzić największy w Polsce portal o tematyce wnętrzarskiej Homebook. Kuchnia, salon, łazienka, sypialnia – wszystko co tylko Cie może zainteresować. Na koniec zapraszamy Cię do odwiedzenia profilu pracowni Viva Design na portalu Homebook.

Jesteśmy ekspertem Homebook

W dniach od 08.02.2016 do 14.02.2016 mieliśmy także przyjemność pomagać użytkownikom Homebook – najbardziej znanego i prestiżowego portalu wnętrzarskiego w Polsce. Każdy z użytkowników tego portalu mógł nam zadać dowolne pytanie a my, korzystając z naszej eksperckiej wiedzy pomagaliśmy w odpowiedzi na te pytania.

Będziemy bardzo miło wspominać te kilka dni, kiedy mogliśmy się udzielać darmowych porad wnętrzarskich, korzystając z naszej wiedzy. Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości będziemy mieli możliwość pomocy kolejnym użytkownikom tej pracowni.

Salon sofa ze stolikiem kawowym zabudowa nad sofą
Skandynawskie wnętrza – widok na część wypoczynkową, jadalnie i kuchnię.

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, być może zainteresują Cię także nasze publikacje w innych mediach. Przejdź do strony Nagrody i publikacje, aby zobaczyć więcej naszych publikacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *