Home » Blog projektanta wnętrz » Viva Design w mediach » Homify – nasze publikacje

Homify – nasze publikacje

Redaktorzy prestiżowego portalu Homify z całego świata polubili aranżacje wnętrz naszej pracowni. Co jakiś czas, otrzymujemy od nich informację o publikacji kolejnego artykułu z wykorzystaniem zdjęć i wizualizacji naszej pracowni. Postanowiliśmy opisać każdą z tych publikacji w nadziei, że pozwoli Wam to na znalezienie ciekawych inspiracji do Waszych wnętrz.

Wpisy są podzielone w kategorie w zależności od pomieszczeń. Możesz przeczytać cały artykuł, lub skorzystać ze spisu treści poniżej, aby przejść bezpośrednio do interesującego Cię pomieszczenia.

Jeżeli poszukujesz inspiracji, to koniecznie zajrzyj do naszego działu z Poradami architekta oraz obejrzyj nasze Aranżacje wnętrz.

Table Of Contents

Domy Viva Design na Homify

Salon z efektem WOW

Pierwszy artykuł, którym chcemy się pochwalić to: 6 wnętrz z elementem WOW!. Redaktor opisuje sześć wnętrz, które robią piorunujące wrażenie zaraz po wejściu do nich. Z prawdziwą dumą możemy zobaczyć, że jako pierwsze w artykule zostało opublikowane zdjęcie z naszej realizacji: Luksusowy dom z duszą.

Homify salon z efetem wow
Salon z efektem WOW

Homify 360° – luksusowy dom w Rzeszowie

Wnętrza z realizacji Luksusowy dom z duszą tak spodobały się redaktorom portal, że postanowili opisać je w prestiżowym cyklu 360°. Autor opisuje każde pomieszczenie, opowiadając o walorach naszego projektu. Jeżeli chcesz przeczytać artykuł – kliknij TUTAJ.

Biblioteka na antresoli

Kolejny artykuł w którym wykorzystano nasze zdjęcie, został nazwany Czerń i drewno – ponadczasowe klasyki do Twojego mieszkania i domu. Tym razem autor zwrócił uwagę na bibliotekę z naszej realizacji: Luksusowy dom z duszą. Jeżeli poszukujesz inspiracji do wnętrz z czernią i drewnem, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Biblioteka na antresoli z fotelem i lampą do czytannia
Biblioteka na antresoli

Taras z kominkiem i huśtawką

W Luksusowym domu z duszą zaprojektowaliśmy także taras. Jest to tak oryginalny projekt, że został opisany w kilku publikacjach na portalu. Czym się wyróżnia? Jest to jedyny jak na razie taras z kominkiem i huśtawką z lawy wulkanicznej jaki kiedykolwiek widzieliśmy. Poniżej lista publikacji – zachęcamy do przeczytania każdej z nich:

taras z kominkiem i wulkanicznym hamakiem
Taras z kominkiem i bujakiem

Drewniane żaluzje w gabinecie

Kolejna publikacja zawiera zdjęcie gabinetu z realizacji Luksusowy dom z duszą. Redaktorowi Homify bardzo podobają się szerokie drewniane żaluzje, jakie zostały zamontowane w oknie. Więcej informacji w artykule: 9 wyjątkowych sposobów na przesłonienie okien.

Luksusowy gabinet, chrom, drewno, beton, żaluzje drewniane
Gabinet z żaluzjami drewnianymi w oknie

Kuchnie Viva Design na Homify

Nasze kuchnie szczególnie przypadły do gustu redaktorom egzotycznych dla nas krajów jak Korea, Tajwan, Malezja lub Turcja oraz tych bardziej znanych jak: Francja, Holandia, Hiszpania. Każdy z artykułów jest napisany w ojczystym języku, dlatego my korzystaliśmy z Google Translate, aby zrozumieć o czym został napisany dany artykuł. W każdym z artykułów wykorzystano zdjęcie kuchni z naszej realizacji: Kuchnia w stylu angielskim.

Kuchnia w stylu angielskim jasne fronty, bordowe rolety rzymskie
Kuchnia w stylu angielskim

Łazienki Viva Design na Homify

Artykuł Armatura łazienkowa – jak wybrać tą idealną? opisuje łazienkę z naszej realizacji Luksusowy dom z duszą. Autorom szczególnie spodobała się zastosowana w łazience armatura.

Toaleta z umywalką wolnostojącą, czarne ściany
Łazienka z umywalką wolnostojącą

Salon Viva Design na Homify

Teraz kilka publikacji na portalu Homify w których wykorzystane zostały zdjęcia naszych salonów. Jeden z artykułów został napisany przez redaktora egzotycznego kraju jakim jest Malezja. W artykule wykorzystano zdjęcia z naszej realizacji Luksusowy dom z duszą oraz Eklektyczny apartament.

aranżacja stołu homify
Aranżacja stołu jadalnia

Sypialnia Viva Design na Homify

Na koniec kilka artykułów w których wykorzystano zdjęcia naszych sypialni. Dwa artykuły opisują pokoje dziecięce a jeden z nich sypialnię małżeńską. We wszystkich artykułach wykorzystano zdjęcia z naszej realizacji Luksusowy dom z duszą.

Pokój dziewczynki, różowy dywan, łóżko tapicerowane, biurko do odrabiania lekcji
Pokój dziewczynki
Pokój chłopca z półką firmy Timoore
Pokój chłopca
Luksusowo urządzona sypialnia małżeńska, kasetony, pikowany zagłówek, wykładzina
Sypialnia małżeńska

W tymi miejscu kończymy nasz przewodnik po publikacjach Viva Design na prestiżowym portalu Homify. Jeżeli tylko pojawią się jakiekolwiek nowe publikacje, dodamy je do tego zestawienia. Mam nadzieję, że miło spędziłaś z nami czas. Zapraszamy Cię do odwiedzin naszego działu z Poradami architekta oraz do obejrzenia naszych Aranżacji wnętrz.

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, być może zainteresują Cię także nasze publikacje w innych mediach. Przejdź do strony Nagrody i publikacje, aby zobaczyć więcej naszych publikacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *