Jak zacząć projektować wnętrza?

Wybierz pozycję z menu na górze strony lub wpisz czego szukasz:

Szukasz swojej drogi życiowej i zastanawiasz się jak zacząć projektować wnętrza? Jeżeli tak, to przeczytaj wywiad z właścicielami pracowni projektowania wnętrz Viva Design z Rzeszowa.

Wywiad Pani redaktor Agaty Kulczyckiej z Barbarą i Marcinem Steciak został opublikowany w dodatku Mój Biznes Gazety Wyborczej w dniu 2020-02-25. Artykuł ukazał się z okazji przyznania pracowni projektowania wnętrz Viva Design prestiżowej, międzynarodowej nagrody German Design Award. W artykule przedstawiona została historia naszej pracowni od momentu jej założenia do momentu zdobycia prestiżowej nagrody za projekt luksusowego apartamentu w Warszawie.

Jeżeli interesuje Cię jak założyliśmy pracownię projektowania wnętrz, z jakimi problemami musieliśmy się zmierzyć na początku prowadzenia naszej firmy, to przeczytaj nasza historię na stronach Gazety Wyborczej.

Jeżeli interesuje Cię nagroda German Design Award, to więcej informacji znajdziesz w artykule: Nagroda German Design Award dla pracowni Viva Design .

Zachęcamy także do obejrzenia naszej relacji z wyjazdu do Frankfurtu Nad Menem na targi Ambiente po odbiór nagrody.

Jeżeli zastanawiasz się jak zacząć projektować wnętrza, to mam nadzieję, że nasza historia będzie dla Ciebie inspiracją do wkroczenia na ścieżkę wielkiej przygody jaką jest projektowanie i architektura wnętrz. Życzymy odwagi w podążaniu za swoimi marzeniami.

Pozdrawiamy Basia i Marcin Steciak

Prestiżowa międzynarodowa nagroda German Design Award 2020 dla polskiej pracowni projektowania wnętrz Viva Design z Rzeszowa
German Design Award 2020 dla Viva Design z Rzeszowa

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, być może zainteresują Cię także nasze publikacje w innych mediach. Przejdź do strony Nagrody i publikacje, aby zobaczyć więcej naszych publikacji.

Udostępnij artykuł:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Kategorie Bloga

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania