Home » Blog projektanta wnętrz » Viva Design w mediach » Jak zacząć projektować wnętrza?

Jak zacząć projektować wnętrza?

Szukasz swojej drogi życiowej i zastanawiasz się jak zacząć projektować wnętrza? Jeżeli tak, to przeczytaj wywiad z właścicielami pracowni projektowania wnętrz Viva Design z Rzeszowa.

Wywiad Pani redaktor Agaty Kulczyckiej z Barbarą i Marcinem Steciak został opublikowany w dodatku Mój Biznes Gazety Wyborczej. Publikacja miała miejsce w dniu 2020-02-25. Artykuł ukazał się z okazji przyznania pracowni projektowania wnętrz Viva Design prestiżowej, międzynarodowej nagrody German Design Award. W artykule przedstawiamy historię pracowni Viva Design. Wspominamy zarówno o momencie jej założenia jak i zdobyciu prestiżowej nagrody za projekt luksusowego apartamentu w Warszawie.

Jeżeli interesuje Cię jak założyliśmy pracownię projektowania wnętrz? Z jakimi problemami musieliśmy się zmierzyć na początku prowadzenia naszej firmy? To przeczytaj historię Viva Design na stronach Gazety Wyborczej.

Jeżeli interesuje Cię nagroda German Design Award, to przeczytaj artykuł: Nagroda German Design Award dla pracowni Viva Design .

Zachęcamy także do obejrzenia naszej relacji z wyjazdu do Frankfurtu Nad Menem na targi Ambiente po odbiór nagrody.

Mam nadzieję, że nasza historia będzie dla Ciebie inspiracją do wkroczenia na ścieżkę wielkiej przygody jaką jest projektowanie i architektura wnętrz. Życzymy odwagi w podążaniu za swoimi marzeniami.

Pozdrawiamy Basia i Marcin Steciak

Prestiżowa międzynarodowa nagroda German Design Award 2020 dla polskiej pracowni projektowania wnętrz Viva Design z Rzeszowa
German Design Award 2020 dla Viva Design z Rzeszowa

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, być może zainteresują Cię także nasze publikacje w innych mediach. Przejdź do strony Nagrody i publikacje, aby zobaczyć więcej naszych publikacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

W odpowiedzi na “Jak zacząć projektować wnętrza?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *