Home » Blog projektanta wnętrz » Aranżacje wnętrz Viva Design » Lotnisko Jasionka Rzeszów VIP Room

Lotnisko Jasionka Rzeszów VIP Room

Lotnisko Jasionka w Rzeszowie to największy port lotniczy w południowo-wschodniej Polsce. Mieliśmy zaszczyt przygotować nowy wystrój saloników VIP Room, z których korzystają politycy i najwięksi przedsiębiorcy z regionu. Zobacz, jak teraz wyglądają.

Informacje o realizacji

Data:
Lokalizacja:
Kategoria:
Powierzchnia:
Zdjęcia:
Zdjęcia 360:
Wrzesień 2019
Rzeszów
VIP Room
100 m2
Marcin Steciak
Marcin Steciak

W połowie września 2019 roku, Lotnisko Jasionka Rzeszów zgłosiło się do naszej pracowni z prośbą o pilną aranżację strefy VIP przed rozpoczynającym się wkrótce kongresem 590.

Lotnisko Jasionka oczekiwało stworzenia nowego wystroju pomieszczeń, który będzie zachęcał najważniejszych ludzi regionu do spędzania czasu w tym miejscu.

Do zaprojektowania był wystrój dwóch VIP Room. Pierwotnie zostały one zaprojektowane w biurowych pokoi konferencyjnych. Klienci skarżyli się, że wnętrza nie są wygodne ani funkcjonalne. Zastany przez nas układ pomieszczeń nie pozwalał na spędzanie czasu w miłym domowym otoczeniu.

Podjęliśmy się tego wyzwania i udało się nam zakończyć w terminie pracę nad przygotowaniem pomieszczeń dla gości konferencji. Dziękujemy naszym partnerom, którzy podjęli się zlecenia z ekstremalnie krótkim terminem realizacji.

Lotnisko Jasionka zdjęcia 360

Kliknij zdjęcie poniżej, aby rozpocząć spacer wirtualny 360 po VIP Room.

Pierwsi goście Nowego VIP Room Lotniska Jasionka

W sobotę rano pierwszym gościem nowego VIP Room Lotniska Jasionka był Lech Wałęsa. W poniedziałek w nowych salonikach gościli Prezydent i Premier Polski. Z informacji, jakie nam przekazały władze lotniska, nowe miejsce bardzo się podoba i jest często wynajmowane przez członków zarządów firm z doliny lotniczej.

Początkiem nowego roku Lotnisko Jasionka planuje drugi etap inwestycji. Gdy tylko będzie gotowy, uzupełnimy artykuł o nowe kolejne zdjęcia.

vip room lotnisko rzeszów jasionka wejscie
Wejście do VIP Room lotniska Jasionka Rzeszów

Jeżeli spodobała Ci się nasza realizacja, to zapraszam Cię do obejrzenia innych aranżacji wnętrz pracowni Viva Design.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *