Home » Projektowanie wnętrz » Co robi projektant wnętrz? » Konsultacje projektanta wnętrz

Konsultacje projektanta wnętrz

Witam Cię na stronie, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje na temat usługi Konsultacje projektanta wnętrz.
Użyj klawiszy nawigacji poniżej, aby przejść do innego pakietu usług lub do porównania pakietów. Zapraszam Cie także do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Na czym polega ta usługa?

Projektant wnętrz odpowiada na pytania zadane przez klienta, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Kiedy warto zamówić tą usługę?

Zazwyczaj z tej usługi korzystają osoby, które chcą kupić dom lub mieszkanie od dewelopera czy na rynku wtórnym. Korzystają z niej także osoby, które wspólnie z architektem przygotowują projekt swojego domu.
Inwestor zazwyczaj chce się upewnić, czy wnętrza są ustawne i czy będzie to dobre miejsce dla ich rodziny, mając na uwadze obecną i planowaną sytuację rodzinną. 
Wiele razy zdarzyło się, że osoby po takich konsultacjach bardzo nam dziękowały, ponieważ wycofały się z transakcji zakupu domu lub mieszkania, które trudno byłoby urządzić lub dostosować do potrzeb ich rodziny. 

W jaki sposób udzielane są konsultacje?

Spotkanie odbywa się osobiście w naszym biurze lub zdalnie poprzez Internet. W wyjątkowych sytuacjach projektant wnętrz może także udzielać konsultacji we wnętrzach inwestora. 

Czy udzielacie konsultacji przez Internet?

Tak, posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów dla klientów mieszkających na stałe za granicą. Posiadamy rozwiązania techniczne, które pozwalają nam rozmawiać ze sobą, tak jak bylibyśmy w jednym pomieszczeniu. 

Czy konsultacje dotyczą tylko wnętrz?

W naszej pracowni możemy pomóc z tematami związanymi z przygotowaniem projektu wnętrz, aranżacją i układem pomieszczeń a także stosowaniem wybranych rozwiązań na etapie wykańczania wnętrz. 
Na życzenie możemy przekazać kontakt do współpracującego Architekta, który może pomóc z tematami związanymi z architekturą, np. procedury uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia prac budowlanych.

Czy mogę później zamówić u Was projekt?

Oczywiście tak. Wielu klientów traktuje konsultacje jako sposób na to, aby niskim kosztem przekonać się, czy chcieliby z nami pracować nad swoim projektem wnętrz. Wielu klientów, którym udzielaliśmy konsultacji, wraca potem do naszej pracowni, aby zamówić usługę projektowania wnętrz. 

Jak mogę umówić się na konsultacje?

Skorzystaj z formularza na dole tej strony, aby wysłać do nas wiadomość. Nasz pracownik skontaktuje się Tobą i umówi dogodny termin konsultacji.
Możesz także skontaktować się z nasza pracownią mailowo lub telefonicznie, tutaj znajdziesz dane kontaktowe do pracowni Viva Design.

Jaki jest koszt tej usługi?

Klient płaci za każdą rozpoczętą godzinę spotkania. Aktualny koszt usługi można sprawdzić w cenniku pracowni projektowania wnętrz Viva Design

FAQ

Zobacz odpowiedzi na pozostałe często zadawane pytania

Opinie naszych klientów

Zobacz opinie naszych klientów z ankiety przeprowadzonej w 2018 roku

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza poniżej.
Lub przejdź na stronę z danym do kontaktu