Home » Projektowanie wnętrz » Co robi projektant wnętrz? » Usługa projekt kompleksowy

Usługa projekt kompleksowy

Witam Cię na stronie, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje na temat usługi Projekt kompleksowy.
Użyj klawiszy nawigacji poniżej, aby przejść do innego pakietu usług lub do porównania pakietów. Zapraszam Cie także do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Na czym polega ta usługa?

Jest to najczęściej wybierana usługa przez naszych klientów. W ramach współpracy z Viva Design otrzymacie Państwo komplet projektów dla wykonawców, wizualizacje, szczegółowe zestawienie materiałów z ilościami, kodami produktów i cenami. Dodatkowo w razie pytań na etapie prac wykończeniowych będziemy do Państwa dyspozycji przez okres 18 miesięcy od rozpoczęcia prac nad projektem. 

Kiedy warto zamówić tą usługę?

Jeżeli potrzebujecie Państwo komplet projektów dla wykonawców wraz ze szczegółowym zestawieniem materiałów. Zamierzacie Państwo także zamawiać produkty, które zaakceptowaliście w trakcie spotkań z projektantem. 

Kiedy nie warto zamawiać tej usługi?

Jeżeli nie zamierzacie Państwo Państwo zamawiać materiałów wybranych podczas spotkań z projektantem lub gdy nie potrzebujecie szczegółowych projektów dla wykonawców. W takiej sytuacji sugerujemy skorzystać z jednego z niższych pakietów. 
Jeżeli natomiast potrzebujecie Państwo, aby ktoś zajął się w Państwa imieniu prowadzeniem prac wykończeniowych, zamawianiem materiałów, nadzorowaniem ekip wykończeniowych, to powinniście Państwo wybrać wyższy pakiet usług. 
Więcej informacji na temat dostępnych pakietów usług można otrzymać klikając na stronę Oferta – projektowanie wnętrz

FAQ

Zobacz odpowiedzi na pozostałe często zadawane pytania

Opinie naszych klientów

Zobacz opinie naszych klientów z ankiety przeprowadzonej w 2018 roku

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza poniżej.
Lub przejdź na stronę z danym do kontaktu