Home » Projektowanie wnętrz » Co robi projektant wnętrz? » Usługa projekt koncepcyjny

Usługa projekt koncepcyjny

Witam Cię na stronie, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje na temat usługi Projekt koncepcyjny.
Użyj klawiszy nawigacji poniżej, aby przejść do innego pakietu usług lub do porównania pakietów. Zapraszam Cie także do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Na czym polega ta usługa?

W ramach usługi projekt koncepcyjny, przygotujemy dla Państwa: projekt funkcjonalny z widokami 3D, projekt instalacji (elektryka, hydraulika), projekt ścian dodawanych i usuwanych, dobierzemy materiały i dodatkowo przygotujemy wizualizacje fotorealistyczne wybranych pomieszczeń. 

Kiedy warto zamówić tą usługę?

Zazwyczaj z tej usługi korzystają osoby, które potrzebują projektu wnętrz z dobranymi materiałami i wizualizacjami. Planują jednak we własnym zakresie zająć się obliczeniem potrzebnych ilości materiałów a także ustaleniem z wykonawcami szczegółów prac wykończeniowych. Projekt wnętrz traktują jako pewną koncepcję, którą na etapie prac wykończeniowych zamierzają modyfikować.

Kiedy nie warto zamawiać tej usługi?

Nie sugerujemy zamawiać tej usługi, jeżeli potrzebujecie Państwo szczegółowych projektów dla wykonawców (np. projekty mebli na wymiar, projekty ułożenia płytek, itp.). Sugerujemy wybrać wyższy pakiet usług, także gdy zamierzacie Państwo realizować pracę zgodnie z projektem wnętrz i potrzebujecie szczegółowego zestawienia wszystkich materiałów wraz z ich kodami i szacunkowym kosztorysem całości prac wykończeniowych.
Więcej informacji na temat dostępnych pakietów usług można otrzymać klikając na stronę Oferta – projektowanie wnętrz

FAQ

Zobacz odpowiedzi na pozostałe często zadawane pytania

Opinie naszych klientów

Zobacz opinie naszych klientów z ankiety przeprowadzonej w 2018 roku

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza poniżej.
Lub przejdź na stronę z danym do kontaktu