Home » Projektowanie wnętrz » Co robi projektant wnętrz? » Usługa projekt pod klucz

Usługa projekt pod klucz

Witam Cię na stronie, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje na temat usługi Projekt pod klucz.
Użyj klawiszy nawigacji poniżej, aby przejść do innego pakietu usług lub do porównania pakietów. Zapraszam Cie także do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Na czym polega ta usługa?

Jest to najwyższy pakiet świadczonych przez nas usług. Klient akceptuje projekty, wizualizacje, zestawienie materiałów, budżet i harmonogram prac. My zajmujemy się całą resztą. Zamawiamy ekipy wykończeniowe, koordynujemy ich prace z dostawami, kontrolujemy jakość prac wykończeniowych. 
Na życzenie inwestora przesyłamy dokumentację fotograficzną postępów prac wykończeniowych. Po otrzymaniu faktur od dostawców i wykonawców, sprawdzamy czy zgadzają się na nich pozycje i kwoty a następnie przesyłamy do inwestora z prośba o wykonanie przelewu za dostarczone towary i wykonane usługi. 

Kiedy nie warto zamawiać tej usługi?

Jeżeli chcecie się Państwo sami zająć koordynacja prac wykończeniowych i dostaw a także weryfikacją jakości prac wykończeniowych oraz ich zgodności z projektem.
W naszej ofercie posiadamy więcej pakietów współpracy, można je zobaczyć klikając na stronę Oferta – projektowanie wnętrz

Kiedy warto zamówić tą usługę?

Pakiet został przygotowany z myślą o klientach, którzy na stałe mieszkają poza granicami Polski i chcą, abyśmy w ich imieniu zajęli się urządzeniem wnętrz ich domu lub mieszkania. 
Z pakietu korzystają także osoby, które zdecydowały o przeniesieniu się z innego miasta lub urządzają dla siebie mieszkanie służbowe. 
Dotychczas mieliśmy okazję projektować wnętrza w tym pakiecie dla klientów z Wietnamu, Szwecji, Szwajcarii, Norwegii, Warszawy, Krakowa, Wrocławia. 
Polecamy wykupienie tego pakietu tym osobom, które nie mogą lub nie chcą zająć się urządzaniem własnego domu lub mieszkania. 

FAQ

Zobacz odpowiedzi na pozostałe często zadawane pytania

Opinie naszych klientów

Zobacz opinie naszych klientów z ankiety przeprowadzonej w 2018 roku

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza poniżej.
Lub przejdź na stronę z danym do kontaktu