Home » Blog projektanta wnętrz » Viva Design w mediach » Radio Rzeszów – nasze audycje

Radio Rzeszów – nasze audycje

Radio Rzeszów to największa regionalna rozgłośnia na Podkarpaciu. Niekwestionowany lider, jeżeli chodzi o liczbę osób, które codziennie słuchają audycji przygotowanych przez jej najlepszych redaktorów.

Barbara Kułak-Steciak była kilkukrotnie zaproszona do radia Rzeszów w roli eksperta w temacie projektowania i wystroju wnętrz.

Radio Rzeszów - audycje Viva Design
Audycje Viva Design w Radio Rzeszów

Jak zmienić mieszkanie na wiosnę

Pierwszy raz Basia została zaproszona w 2011 roku przez Panią Bernadettę Szczyptę, redaktora Radio Rzeszów do udziału w audycji „Między nami”. To był jej debiut na antenie radia. Dodatkowym czynnikiem wzmagającym stres związany z debiutem w radiu, była świadomość, że audycja jest publikowana „na żywo”.

Basi udało się zapanować nad emocjami i w bardzo miłej atmosferze rozmawiała z Panią Redaktor o tym w jaki sposób można zmienić nasze mieszkanie na wiosnę. Po audycji nie było telefonów ze skargami słuchaczy. :).

Eleganackie wyposażenie stylowej kuchni
Wykorzystanie szklanych elementów w kuchni jako dopełnienie kompozycji z błyszczącym blatem

Jak przygotować wnętrza na Boże Narodzenie?

W listopadzie 2012 roku, Basia została ponownie zaproszona przez Panią Bernadettę Szczyptę, redaktora Radio Rzeszów. Tym razem zadanie było trudniejsze niż poprzednio.

Celem spotkania był udział w audycji „Między nami”, realizowanej „na żywo” z udziałem słuchaczy, którzy zadawali pytania. Rozmawiano o tym w jaki sposób przygotować wnętrza na Święta Bożego Narodzenia. Audycja udała się a słuchacze byli zadowoleni z przekazanych pomysłów :).

Zbliżenie na dekorację w jadalni - projekt wnętrz pracownia Viva Design z Rzeszowa, Kraków, projektant wnętrz, projekty wnętrz, Rzeszów, projektowanie wnętrz, viva design
Zbliżenie na dekorację w jadalni – Viva Design

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, obejrzyj nasze aranżacje wnętrz a także przeczytaj nasze porady architekta wnętrz. Życzymy miłego dnia.

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, być może zainteresują Cię także nasze publikacje w innych mediach. Przejdź do strony Nagrody i publikacje, aby zobaczyć więcej naszych publikacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *