Home » Blog projektanta wnętrz » Viva Design w mediach » Sztuka Wnętrza – nasze publikacje

Sztuka Wnętrza – nasze publikacje

Sztuka Wnętrza to miejsce, gdzie wato się udać po świeże aranżacje i pomysły na wnętrze. Poradniki po stylach i inna ciekawa treść powoduje, że jest to miejsce lubiane przez nas.

Luksusowy apartament w Warszawie

Redaktorzy wortalu zainteresowali się jedną z naszych realizacji Luksusowy apartament w Warszawie. Nasza aranżacja tak im się spodobała, że postanowili napisać na jej temat obszerny artykuł w którym oprowadzają czytelnika po zaprojektowanym przez nas wnętrzu. Jeżeli interesuje Cię jak autor ocenia nasza realizację, to przeczytaj artykuł Aranżacja mieszkania od Viva Design – 130 mkw marzeń. Życzę Ci dobrego czasu spędzonego na lekturze.

Luksusowy apartament Warszawa salon z regalem z chromowanymi półkami
Widok na salon ze ścianą RTV

Sztuka wnętrza – luksusowy dom z duszą

Kolejna z realizacji Viva Design, która zainteresowała redaktorów tego szanowanego portalu to Luksusowy dom z duszą. Autor opisuje szczegółowo naszą realizację, opisując szczegóły zastosowanych przez rozwiązań. Jeżeli interesuje Cię jak podoba się nasz projekt, to przeczytaj artykuł Wystrój wnętrza – dom w Rzeszowie na stronie Sztuka Wnętrza.

Pokój dziewczynki glamour
Pokój dziewczynki – aranżacja Viva Design

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, być może zainteresują Cię także nasze publikacje w innych mediach. Przejdź do strony Nagrody i publikacje, aby zobaczyć więcej naszych publikacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *