Home » Blog projektanta wnętrz » Blog projektanta wnętrz » YouTube – kanał Viva Design

YouTube – kanał Viva Design

Dzisiaj uruchomiliśmy kanał pracowni projektowania wnętrz Viva Design na YouTube.

Table Of Contents

Wstęp

Opublikowaliśmy pierwsze filmy na naszym kanale YouTube. Mam nadzieję że dzięki nim, będziesz mógł nas lepiej poznać. Zobaczysz w jaki sposób przygotowujemy nasze projekty wnętrz, jak się z nami pracuje. Wierzę, że to pomoże Ci łatwiej podjąć decyzję o współpracy z Viva Design.

Filmy na naszym kanale YouTube zostały pogrupowane w następujące playlisty:

Relacje z budów

Oglądając tą playlistę na YouTube, obejrzysz nasze relacje z wizyt na budowach do których przygotowaliśmy projekty wnętrz. Filmy są przygotowywane na różnym etapie prac wykończeniowych. W każdym z nich, staramy się opowiedzieć o ciekawych rozwiązaniach jakie zostały zastosowane w naszych projektach.

Relacje z budów pracowni Viva Design

Relacje z targów i szkoleń

Oglądając tą playlistę na YouTube, zobaczysz nasze relacje z targów i szkoleń w których braliśmy udział. Mamy nadzieję, że będzie to dla Ciebie interesujące źródło inspiracji wnętrzarskich.

Relacje z targów i szkoleń Viva Design

Jak wygląda współpraca z Viva Design

Oglądając tą playlistę na YouTube, dowiesz się jak wygląda współpraca z naszą pracownią. Mam nadzieję, że po obejrzeniu tych filmów poznasz nas bardzo dobrze i upewnisz się, że warto zaprojektować z nami Twoje wymarzone miejsce na ziemi.

Jak wygląda współpraca z Viva Design

Filmy 360 z zakończonych inwestycji

Oglądając tą playlistę na YouTube, możesz zajrzeć w każdy zakamarek zaprojektowanych przez nas wnętrz. Dzięki technologii filmowania 360 stopni, masz możliwość zatrzymania filmu i rozglądania się w dowolnym kierunku wraz ze zbliżaniem i oddalaniem. Daje to zupełnie nowe doświadczenia w oglądaniu naszych realizacji.

Filmy 360 z realizacji Viva Design

Mamy nadzieję, że na naszym kanale znajdziesz dla siebie wiele inspiracji a także interesujących informacji. Jeżeli tak, subskrybuj kanał Viva Design, aby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, być może spodobają Ci się także inne artykuły na Blogu Viva Design.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *