Home » Blog projektanta wnętrz » Aranżacje wnętrz Viva Design » 2014: Przytulny dom dla rodziny

2014: Przytulny dom dla rodziny

Sympatyczna rodzina z małym dzieckiem, chciała wybudować dla siebie ciepły i przytulny dom, w którym miło spędzaliby czas.

Table Of Contents

Informacje o realizacji

Data:
Lokalizacja:
Kategoria:
Powierzchnia:
Wrzesień 2014
Rzeszów
Dom
160 m2

Aby to osiągnąć, zastosowaliśmy we wnętrzach pastelowe barwy z barwnymi akcentami w salonie w postaci ciemnych frontów ściany TV oraz sofy w kolorze szarym. Przestrzeń salonu nabiera oczekiwanego charakteru dzięki zastosowaniu nowoczesnych krzeseł.

Kuchnia będzie utrzymana w stylu nowoczesnym. Klienci zdecydowali się na jasne fronty oraz blat. Dla zrównoważenia, cokoły mebli zostaną wykonane z drewna.

W łazience dominują odcienie szarości wpadające w beż. Charakter łazienki jest uzyskiwany dzięki charakterystycznym półkom które służą do przechowywania dekoracji ocieplających wnętrze. Toaleta wykonana zostanie w odważnych kolorach. Jasny odcień szarego zostanie położony na podłodze, ciemny grafit na jednej ze ścian, brąz z efektem 3d na ścianie z toaletą. Całości dopełni pasek dekoracyjny w kolorze fioletowym.

W holu znajduje się pikowane siedzisko schowane w szafie, dzięki czemu wygodnie można będzie ubrać buty przed wyjściem z domu.

Pokój dziecięcy

Jadalnia

Hol

Kuchnia

Łazienki

Gabinet

Salon

Sypialnia

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *