Home » Blog projektanta wnętrz » Aranżacje wnętrz Viva Design » Kuchnia w stylu angielskim

Kuchnia w stylu angielskim

Kuchnia w stylu angielskim to stylowo i gustownie urządzone wnętrze. Zobacz jak przygotowaliśmy aranżację kuchni znajdującej się w domu w Rzeszowie.

Informacje o realizacji

Data:
Lokalizacja:
Kategoria:
Powierzchnia:
Zdjęcia:
Maj 2011
Rzeszów
Kuchnia
20 m2
Krzysztof Koch

Nasza kuchnia w stylu angielskim posiada na jednej ze ścian białe blaty oraz fronty mebli. Kontrastują one z roletami rzymskimi oraz płytkami na podłodze, w których dominuje fiolet. Z kolei płytki na ścianach są czarne z kwiatowym wzorem. Szafki wiszące z przeszklonymi drzwiami, pozwalają podświetlić znajdujące się w nich dekoracyjne szklaki, kieliszki i talerze.

Znajdujące się na drugiej ścianie fronty szuflad są zrobione z drewna fornirowanego a efektu dopełnia serwantka w tym samym kolorze co fronty szuflad. Końcowy efekt dopełniają gustowne dodatki dekoracyjne oraz wyposażenie kuchni.

Dekoracyjna lampa z pięcioma kloszami, znajdująca się na środku sufitu, współgra kolorystycznie z roletami rzymskimi w oknie.

Warto także zwrócić uwagę na blat w którym zamontowany został zlew podwieszany. Pozwala to w łatwy sposób sprzątnąć resztki znajdujące się na blacie do zlewu, bez obawy, że zostaną one na krawędzi zlewu.

Kuchnia w stylu angielskim

Jeżeli spodobała Ci się nasza realizacja, to zapraszam Cię do obejrzenia innych aranżacji wnętrz pracowni Viva Design.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *