Zdjęcie salonu z widokiem na kuchnię. Biurko BoConcept Cupertino, krzesło BoConcept Ferrara, sofa BoConcept Osaka, stolik kawowy Bloomingville, hokery Nordal Dark Brown. Nad stołem trzy lampy LeBroom Chamber Large, podłoga NobiFloor Modern Dhauagiri. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, salon, kuchnia, aneks kuchenny, apartament, Jarosław, BoConcept, Osaka, Ferrara, Xtra, Hope, Nordal, Dark Brown, Bloomingville, Harper, Copenhagen, Cupertino, Hubsch, Led, Brass, House Doctor Note, iRobot Roomba, Franke Smart Flat, projektowanie wnętrz, Krakow, architekt wnetrz, Kraków, projektowanie wnetrz, projektant wnętrz
13
Kwi

2018: Apartament pod klucz w Jarosławiu

Zdjęcia z naszej realizacji pod klucz w Jarosławiu.

Data:Marzec 2018
Lokalizacja:Jarosław
Kategoria:Mieszkanie
Powierzchnia:45 m2
Zdjęcia:Przemysław Kuciński

Kilka informacji na temat właściciela apartamentu

Właścicielem mieszkania jest kobieta, pracownik międzynarodowej firmy. Pani inwestor mieszka na stałe w Warszawie i ze względu na obowiązki służbowe, kilka dni w tygodniu spędza w Jarosławiu. Mieszkanie pełni dla niej funkcję mieszkania służbowego na czas pobytu w Jarosławiu.

Prace projektowe i wykończeniowe z nadzorem pod klucz

Mieszkanie zostało zaprojektowane dla jednej osoby z dodatkowym miejscem noclegowym. Inwestor poprosił o wykorzystanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, wyposażenia oraz dekoracyjnych.

W przedpokoju i aneksie kuchennym zastosowaliśmy płytki Marazzi z serii Mystone, natomiast w salonie i sypialni podłogę drewnianą Nobifloor seria Modern. Na ścianach mamy farby firmy Benjamin Moore oraz tapetę Khroma seria Serenade. W oknach zawiesiliśmy firany firmy Ado i zasłony firmy Casadeco.

Finalna wersja projektu funkcjonalnego przygotowanego przez pracownię Viva Design:

Poniżej prezentujemy film nagrany w mieszkaniu tuż przed przywiezieniem dodatków:

Poniżej można obejrzeć flim 360, przygotowany w trakcie sesji zdjęciowej. Dziękujemy firmie CinematicVR za przygotowanie filmu. W trakcie oglądania filmu można rozglądać się w dowolnym kierunku. Aby przyglądnąć się detalom, należy zatrzymać odtwarzanie filmu.

Spacer po mieszkaniu

Po wejściu do apartamentu, znajdujemy się w małym przedpokoju. Z niego możemy przejść do łazienki, sypialni oraz przez aneks kuchenny do salonu.

W przedpokoju zaprojektowaliśmy szafę na obuwie oraz drobną odzież. Wieszak stojący firmy House Doctor oraz małe lustro firmy House Doctor dają komfort użytkowania tej małej przestrzeni.

Po wejściu do łazienki [5,59 m2], widzimy dużą umywalkę Hatria serii Grandangolo wraz z kaskadową baterią Hansgrohe Axor Massaud. Na ścianie wisi lustro firmy House Doctor wraz z lustrem kosmetycznym Blomus. Obok umywalki znajdziemy pentagonalną kabinę prysznicową firmy Sanswiss, seria PUR wraz z baterią natynkową Fima i odpływem liniowym Viega Advantix Vario. Ciepło w łazience zapewnia grzejnik Terma Heat Quadrus Bold z grzałką elektryczną, dzięki której można wysuszyć ręczniki także w lecie. Na podłodze zastosowaliśmy pentagonalne płytki Marazzi z serii Allmarble. Elegancki klimat łazienki tworzą płytki ścienne z kolekcji Allmarble firmy Marazzi. Po drugiej stronie łazienki znajduje się ukryty w szafce kocioł gazowy. W zabudowie meblowej znalazło się także miejsce na pralkę oraz przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy łazienkowych. Efekt dopełnia miska WC firmy Hatria z wolno opadającą deską oraz przycisk do spłukiwania firmy Geberit, z serii Sigma. Całości uzupełniają dodatki z firm Blomus i Stella.

W sypialni o powierzchni 13,19 m2 centralne miejsce zajmuje łóżko BoConcept z serii Gent w przytulnej tkanie. Obok łóżka znajdziemy stolik nocny Seattle z lampką nocną z firmy Hubsch Bonie Green. Właścicielka będzie korzystała z ciekawej funkcji rozłożenia fotela Boston, dzięki której fotel przekształca się w leżankę. Obok niego stoi lampa podłogowa Lektor firmy Rubin. Stolik pomocnik Wire także z firmy BoConcept zapewni miejsce na odłożenie ulubionej lektury. Na suficie zamontowaliśmy zjawiskową lampę Henge Bat Light. Na ścianach położona została tapeta Khroma z serii Serenade a w oknie firanki firmy ADO i zasłony Casadeco. Miejsce do przechowywania zapewnia duża fornirowana szafa ze zlicowanymi drzwiami przesuwanymi. W szafie przewidziane zostało miejsce na przechowywanie ubrań, deski do prasowania, żelazka, walizki i innych potrzebnych rzeczy.

W aneksie kuchennym, którego powierzchnia łącznie z salonem wynosi 22,04 m2, na pierwszym planie znajdują się meble fornirowane wykonane według naszego projektu przez stolarza. Na ukrytych szafkach za płyta indukcyjną, zastosowany został spiek kwarcowy firmy Laminam, dobrany kolorystycznie do płytek. Blat do mebli kuchennych wraz ze stołem oddzielającym kuchnie od salony został wykonany z konglomeratu kwarcowego Santa Margherita. Przy stole znajdują się trzy hokery firmy Nordal. Nad stołem zamontowane zostały trzy wyjątkowe lampy firmy LeBroom z serii Chamber Large. W kuchni zastosowany został sprzęt AGD firmy Electrolux. Zlew wraz z baterią oraz dozownikiem na płyn to produkty firmy Blanco. Nad płytą grzewczą zamontowaliśmy pochłaniacz firmy Franke z serii Smart Flat z czarną szybą. Przestrzeń pomiędzy kuchnią a salonem oddziela przesuwny panel z orzecha amerykańskiego, wykonany zgodnie z naszym projektem.

Przy wejściu do salonu zaproponowaliśmy biurko Copertino z fotelem Ferrara firmy BoConcept. Obok biurka znajduje się sofa Osaka z pufą Xtra firmy BoConcept. Pufą ma funkcję rozkładania i można ją zamienić na pełnowymiarowe łóżko dla gości. Przy sofie znajduje się mała pufa i stolik z firmy Bloomingville. Funkcję szafki dla telewizora pełni komoda Copenhagen również z firmy BoConcept. Klimat pomieszczenia dopełnia lampa sufitowa Hubsch Led Brass wraz z kinkietem Picture firmy Maxlight. W oknie zamontowane zostały firanki ADO i zasłony z firmy Casadeco.

Oświetlenie sufitowe w każdym z pomieszczeń zapewniają oprawy wpuszczane w sufit z firmy Aquaform. O czystość pomieszczenia dba odkurzacz automatyczny iRobot.

Podsumowanie

Pracownia Viva Design przygotowała projekt mieszkania wraz z nadzorem „pod klucz”. Pani inwestor zaakceptowała przygotowane przez nas projekty wnętrz oraz budżet, podpisała umowy na dostawę mediów a następnie wykonywała przelewy dla dostawców i wykonawców. Pozostałymi pracami związanymi z zatrudnieniem wykonawców, nadzorowaniem ich pracy a także z zakupem wyposażenia kuchni (garnki, sztućce, itp.) zajmowała się nasza pracownia. Na koniec współpracy Pani Inwestor przesłała do nas następujące referencje:

Pracownię Viva Design poprosiłam o pomoc w urządzeniu mieszkania pod klucz w momencie mojego życia, w którym nie miałam absolutnie czasu, aby poświęcić się skądinąd miłej czynności urządzania mieszkania. Z jednej strony, marzyłam aby sprawy z mieszkaniem szły naprzód, ale z drugiej nie miałam na to kompletnie czasu. Jedynym rozwiązaniem było poproszenie o pomoc profesjonalistów.
Viva Design zdjęła ze mnie wszystkie stresy związane z mieszkaniem: pani Barbara angażowała mnie tylko w minimalny sposób i tylko po to, aby poznać mnie lepiej i stworzyć dla mnie przestrzeń, w której będę mogła odpocząć. Pan Marcin wyręczał mnie we wszystkich czynnościach administracyjnych i dbał, aby rzeczy były zrobione idealnie i odbywały się z najmniejszym moim udziałem.
Dzięki pomocy Pracowni została stworzona przestrzeń, która w pełni odpowiada moim potrzebom i której na pewno nie potrafiłabym stworzyć z takim gustem i z taką dbałością o szczegóły.
Mogę z przyjemnością zatem potwierdzić kompetencje Pracowni i polecić wszystkim, którzy szukają wykonania pod klucz.

Salon

Zdjęcie salonu z widokiem na kuchnię. Biurko BoConcept Cupertino, krzesło BoConcept Ferrara, sofa BoConcept Osaka, stolik kawowy Bloomingville, hokery Nordal Dark Brown. Nad stołem trzy lampy LeBroom Chamber Large, podłoga NobiFloor Modern Dhaulagiri. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Warszawa, Rzeszów, Krakow, projektant wnetrz, Kraków, Rzeszow, projektowanie wnetrz
Zdjęcie salonu z widokiem na sofę BoConcept Osaka i pufę BoConcept Xtra. Stolik kawowy Bloomingville, dywan BoConcept, firanki ADO, zasłony Casadeco, lampa podłogowa Bloomingville Glam, lampa wisząca Hubsch Led Brass. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Rzeszów, architekt wnetrz, pod klucz, projektowanie wnetrz, projekty wnętrz
Zdjęcie salonu z widokiem na szafkę RTV BoConcept Copenhagen. Sofa BoConcept Osaka i pufa BoConcept Xtra. Stolik kawowy Bloomingville, dywan BoConcept, firanki ADO, zasłony Casadeco, lampa podłogowa Bloomingville Glam, lampa wisząca Hubsch Led Brass. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński,  Kraków, pod klucz, Krakow, Rzeszów, Warszawa, architektura wnetrz, projekty wnetrz
Zdjęcie salonu z widokiem na szafkę RTV BoConcept Copenhagen. Sofa BoConcept Osaka i pufa BoConcept Xtra. Stolik kawowy Bloomingville, dywan BoConcept, firanki ADO, zasłony Casadeco, lampa podłogowa Bloomingville Glam, lampa wisząca Hubsch Led Brass. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architekt wnetrz, Rzeszow, interior design, architekt wnętrz, architektura wnetrz
Zdjęcie salonu z widokiem na strefę do pracy. Biurko BoConcept Cupertino. dywan BoConcept, lampa podłogowa Bloomingville Glam. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Kraków, architektura wnętrz, architektura wnetrz, pod klucz, projektant wnetrz
Zdjęcie salonu z widokiem na strefę do pracy. Biurko BoConcept Cupertino. dywan BoConcept, lampa podłogowa Bloomingville Glam. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projekty wnetrz, Warszawa, Rzeszow, interior design, architektura wnętrz
Zdjęcie salonu z widokiem na szafkę RTV BoConcept Copenhagen. Sofa BoConcept Osaka i pufa BoConcept Xtra. Stolik kawowy Bloomingville, dywan BoConcept, firanki ADO, zasłony Casadeco, lampa podłogowa Bloomingville Glam, lampa wisząca Hubsch Led Brass. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architekt wnetrz, Krakow, architektura wnetrz, Rzeszów, pod klucz, projektant wnetrz
Zdjęcie salonu z widokiem na sofę BoConcept Osaka i pufę BoConcept Xtra. Stolik kawowy Bloomingville, dywan BoConcept, firanki ADO, zasłony Casadeco, lampa podłogowa Bloomingville Glam, lampa wisząca Hubsch Led Brass. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz, pod klucz, architekt wnetrz
Zdjęcie detali na szafce RTV w salonie. Komoda BoConcept Copenhagen, tacke BoConcept, lampa House Doctor Note. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Warszawa, projekty wnetrz, architekt wnętrz, Rzeszów, Kraków
Zdjęcie stolika kawowego Bloomingville w salonie z dodatkami Bo Concept. Sofa BoConcept Osaka. Dywan BoConcept, lampa podłogowa Bloomingville Glam. Na ścianie i suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, viva design, architektura wnetrz, pod klucz, projektowanie wnętrz, architekt wnetrz
Zdjęcie detali na szafce RTV w salonie. Komoda BoConcept Copenhagen, tace BoConcept, lampa House Doctor Note. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, interior design, projektant wnętrz, projektowanie wnętrz, architektura wnetrz
Zdjęcie dodatków BoConcept na biurku BoConcept Cupertino w salonie. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Kraków, architekt wnetrz, Warszawa, projektowanie wnetrz, interior design, projektowanie wnętrz
Zdjęcie dodatków BoConcept na biurku BoConcept Cupertino w salonie. Na biurku gazeta Elle Decoration, Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projektowanie wnętrz, interior design, projekty wnetrz
Zdjęcie poduszek BoConcept na sofie BoConcept Cupertino w salonie. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Warszawa, Rzeszow, architekt wnetrz, architekt wnętrz, projektowanie wnetrz, architektura wnetrz, viva design, Krakow

Sypialnia

Zdjęcie sypialni widokiem na łóżko BoConcept Gent z poduszkami BoConcept i stolikiem nocnym BoConcept Seattle. Na oknach firanki ADO i zasłony Casadeco. Na stoliku lampa Hubsch Bonnie. Na ścianie tapeta Khroma Serenade, na suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Kraków, projektowanie wnętrz, Rzeszow, pod klucz, projekty wnetrz, Rzeszów
Zdjęcie sypialni widokiem na łóżko BoConcept Gent z poduszkami BoConcept. Na oknach firanki ADO i zasłony Casadeco. Na stoliku lampa Hubsch Bonnie. Na ścianie tapeta Khroma Serenade. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, viva design, interior design, architekt wnętrz, Kraków, architekt wnetrz
Zdjęcie sypialni widokiem na łóżko BoConcept Gent z poduszkami BoConcept, stolikiem nocnym BoConcept Seattle, fotelem BoConcept Boston i stolikiem BoCOncept Wire. Na oknach firanki ADO i zasłony Casadeco. Na stoliku lampa Hubsch Bonnie, obok fotela lampa Lektro Rubin. Na ścianie tapeta Khroma Serenade, na suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architekt wnętrz, projekty wnetrz, projektowanie wnetrz
Zdjęcie sypialni widokiem na łóżko BoConcept Gent z poduszkami BoConcept i stolikiem nocnym BoConcept Seattle. Na oknach firanki ADO i zasłony Casadeco. Na stoliku lampa Hubsch Bonnie. Na ścianie tapeta Khroma Serenade, na suficie farba Benjamin Moore. Obok łóżka szafa fornirowana z drzwiami przesuwnymi licowanymi wykonana przez stolarza na podstawie naszego projektu. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projektant wnętrz, architektura wnętrz, architekt wnetrz, projektant wnetrz, Warszawa
Zdjęcie sypialni widokiem na fotel BoConcept Boston i stolikiem BoConcept Wire. Na oknach firanki ADO i zasłony Casadeco. Obok fotela lampa Lektro Rubin. Na ścianie tapeta Khroma Serenade, na suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architekt wnętrz, viva design, interior design, Warszawa, pod klucz
Zdjęcie sypialni widokiem na fotel BoConcept Boston i stolikiem BoConcept Wire. Na oknach firanki ADO i zasłony Casadeco. Obok fotela lampa Lektro Rubin. Na ścianie tapeta Khroma Serenade, na suficie farba Benjamin Moore. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projektant wnętrz, architektura wnętrz, architekt wnetrz, Rzeszow
Zdjęcie sypialni widokiem na łóżko BoConcept Gent z poduszkami BoConcept. Na oknach firanki ADO i zasłony Casadeco. Na stoliku lampa Hubsch Bonnie. Na ścianie tapeta Khroma Serenade. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projektant wnetrz, architektura wnętrz, projektowanie wnetrz,
Zdjęcie sypialni widokiem na łóżko BoConcept Gent z poduszkami BoConcept. Na oknach firanki ADO i zasłony Casadeco. Na stoliku lampa Hubsch Bonnie. Na ścianie tapeta Khroma Serenade. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, interior design, Rzeszow, architektura wnetrz, projektowanie wnetrz, Kraków
Zdjęcie sypialni widokiem na łóżko BoConcept Gent z poduszkami BoConcept. Na oknach firanki ADO i zasłony Casadeco. Na stoliku lampa Hubsch Bonnie. Na ścianie tapeta Khroma Serenade. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projektant wnetrz, Warszawa, projektowanie wnetrz, architektura wnętrz
Meble fornirowane apartament pod klucz Jarosław, Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński
Meble fornirowane, drzwi przesuwne zlicowane, hettich inline xl, apartament pod klucz Jarosław, Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architektura wnetrz, projektowanie wnętrz

Kuchnia

Zdjęcie aneksu kuchennego ze sprzętem AGD firmy Electrolux, okapem Franke Smart Flat, zlewem, baterią i dozownikiem do płynu firmy Blanco. Blaty kuchni oraz stołu oddzielającego cześć kuchenną od salonu wykonane z konglomeratu Santa Margherita Amiata. Przy stole hokery Nordal Dark Brown a nad nim lampy Lebroom Chamber Large. Meble fornirowane w kuchni wykonane przez stolarza na podstawie naszego projektu. Salon od kuchni oddziela ażurowy panel przesuwny. Pomiędzy blatem a szafkami płytka Marazzi Mystone Pietra Di Vals Greige a na frontach ukrytej szafki spiek Laminam naturali Basalto Vena Chiara. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, pod klucz, projekty wnętrz, viva design, Krakow, Kraków
Zbliżenie na hokery Nordal Dark Brown. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architektura wnętrz,  Rzeszów, pod klucz, architekt wnetrz, projekty wnętrz
Zdjęcie aneksu kuchennego z panelem ażurowym. W aneksie wykorzystano sprzęt AGD firmy Electrolux, okap Franke Smart Flat, zlew, baterię i dozownik do płynu firmy Blanco. Blaty kuchni oraz stołu oddzielającego cześć kuchenną od salonu wykonane z konglomeratu Santa Margherita Amiata. Przy stole hokery Nordal Dark Brown a nad nim lampy Lebroom Chamber Large. Meble fornirowane w kuchni wykonane przez stolarza na podstawie naszego projektu. Salon od kuchni oddziela ażurowy panel przesuwny. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projektant wnetrz, pod klucz, architekt wnetrz, viva design, Rzeszów
Zdjęcie aneksu kuchennego z odsuniętym panelem ażurowym. W aneksie wykorzystano sprzęt AGD firmy Electrolux, okap Franke Smart Flat, zlew, baterię i dozownik do płynu firmy Blanco. Blaty kuchni oraz stołu oddzielającego cześć kuchenną od salonu wykonane z konglomeratu Santa Margherita Amiata. Przy stole hokery Nordal Dark Brown a nad nim lampy Lebroom Chamber Large. Meble fornirowane w kuchni wykonane przez stolarza na podstawie naszego projektu. Salon od kuchni oddziela ażurowy panel przesuwny. Pomiędzy blatem a szafkami płytka Marazzi Mystone Pietra Di Vals Greige a na frontach ukrytej szafki spiek Laminam naturali Basalto Vena Chiara. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projekty wnętrz, projektant wnetrz, projekty wnetrz, architekt wnetrz
Zbliżenie na ukrytą szafkę w kuchni. Na froncie spiek Laminam naturali Basalto Vena Chiara. Sprzęt AGD firmy Electrolux, okap Franke Smart Flat, zlew, bateria i dozownik do płynu firmy Blanco. Blaty kuchni wykonane z konglomeratu Santa Margherita Amiata. Meble fornirowane w kuchni wykonane przez stolarza na podstawie naszego projektu. Salon od kuchni oddziela ażurowy panel przesuwny. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Rzeszow, projekty wnętrz,Warszawa, pod klucz, Krakow, Kraków, projekty wnetrz, projektant wnetrz, projektowanie wnętrz, architekt wnetrz, projektowanie wnetrz, Rzeszów
Zbliżenie na ukrytą szafkę w kuchni. Na froncie spiek Laminam naturali Basalto Vena Chiara. Sprzęt AGD firmy Electrolux, okap Franke Smart Flat, zlew, bateria i dozownik do płynu firmy Blanco. Blaty kuchni wykonane z konglomeratu Santa Margherita Amiata. Meble fornirowane w kuchni wykonane przez stolarza na podstawie naszego projektu. Salon od kuchni oddziela ażurowy panel przesuwny. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Rzeszów, pod klucz, projekty wnętrz, Kraków, Krakow, Rzeszow

Łazienka

Zdjęcie łazienki z widokiem na umywalkę Hatria Grandangolo z baterią Axor Massaud. Lustro House Doctor Mushrooms z lusterkiem kosmetycznym Stella. Na podłodze płytka Marazzi Allmarble Stratuario Saint Laurent, na ścianie płytka marazzi Allmarble Altissimo Silk. Kabina prysznicowa Sanswiss Pur, szafka wykonana przez stolarza na podstawie naszego projektu. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Krakow, viva design, projektant wnetrz, projektant wnętrz, architekt wnetrz
Zdjęcie łazienki z widokiem na grzejnik Terma Heat Quadrus Bold i zabudowę meblową wykonaną przez stolarza na podstawie naszego projektu. W zabudowie ukryliśmy pralkę, piec gazowy, suszarkę na ubrania, mop do sprzątania podłogi. Na podłodze płytka Marazzi Allmarble Stratuario Saint Laurent, na ścianie płytka marazzi Allmarble Altissimo Silk. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, interior design,  architektura wnętrz, projektant wnętrz, Rzeszow
Zbliżenie na umywalkę Hatria Grandangolo z baterią Axor Massaud. W tle lustro House Doctor Mushrooms. Na ścianie płytka marazzi Allmarble Altissimo Silk. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński,  architekt wnetrz, projektant wnetrz, projektowanie wnętrz
Zbliżenie na umywalkę Hatria Grandangolo z baterią Axor Massaud. W tle lustro House Doctor Mushrooms. Na ścianie płytka marazzi Allmarble Altissimo Silk. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projektant wnetrz, pod klucz, architekt wnętrz, Warszawa, projekty wnetrz
Zdjęcie łazienki z widokiem na miskę WC hatria Fusion. Na podłodze płytka Marazzi Allmarble Stratuario Saint Laurent, na ścianie płytka marazzi Allmarble Altissimo Silk. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architekt wnetrz, projektant wnętrz, viva design, projektowanie wnętrz
Zdjęcie łazienki z widokiem na umywalkę Hatria Grandangolo z baterią Axor Massaud. Lustro House Doctor Mushrooms z lusterkiem kosmetycznym Stella. Na podłodze płytka Marazzi Allmarble Stratuario Saint Laurent, na ścianie płytka marazzi Allmarble Altissimo Silk. Kabina prysznicowa Sanswiss Pur z baterią prysznicową Fima. Szafka wykonana przez stolarza na podstawie naszego projektu. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, projektant wnetrz, Warszawa, Rzeszow, projektowanie wnetrz, Krakow
Zdjęcie łazienki z widokiem na umywalkę Hatria Grandangolo z baterią Axor Massaud. Lustro House Doctor Mushrooms z lusterkiem kosmetycznym Stella. Na podłodze płytka Marazzi Allmarble Stratuario Saint Laurent, na ścianie płytka marazzi Allmarble Altissimo Silk. Kabina prysznicowa Sanswiss Pur, szafka wykonana przez stolarza na podstawie naszego projektu. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architekt wnetrz, interior design, pod klucz, Warszawa, projektant wnetrz
Zdjęcie łazienki z widokiem na umywalkę Hatria Grandangolo z baterią Axor Massaud. Lustro House Doctor Mushrooms z lusterkiem kosmetycznym Stella. Na podłodze płytka Marazzi Allmarble Stratuario Saint Laurent, na ścianie płytka marazzi Allmarble Altissimo Silk. Miska WC Hatria Fusion. Szafka wykonana przez stolarza na podstawie naszego projektu. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architektura wnetrz,  projektowanie wnętrz, Rzeszow, architekt wnętrz
Zdjęcie łazienki z widokiem na umywalkę Hatria Grandangolo z baterią Axor Massaud. Lustro House Doctor Mushrooms. Na podłodze płytka Marazzi Allmarble Stratuario Saint Laurent, na ścianie płytka marazzi Allmarble Altissimo Silk. Kabina prysznicowa Sanswiss Pur z baterią prysznicową Fima. Szafka wykonana przez stolarza na podstawie naszego projektu. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architekt wnętrz,  Warszawa, projekty wnetrz, projektowanie wnetrz

Hol

Zdjęcie holu, projektowanie wnętrz, projektant wnętrz, architekt wnętrz, architektura wnętrz, pod klucz, Rzeszów, Warszawa, Kraków
Widok na salon przez ażurowe panele. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, architektura wnetrz, projektowanie wnętrz, Warszawa, Krakow
Zdjęcie korytarza. Projekt: Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design, Fot. Przemysław Kuciński, Kraków, Rzeszow, projektant wnętrz, projektant wnetrz, projekty wnetrz, Krakow

Prace wykończeniowe

Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, vprojektowanie wnetrz, interior design, projektant wnętrz, projekty wnętrz, Krakow
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych,  interior design, projekty wnętrz, projektowanie wnetrz, projekty wnetrz
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, projektowanie wnetrz, Krakow, Kraków, projektowanie wnętrz, projektant wnętrz
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, architekt wnętrz, Warszawa, Rzeszow, projektowanie wnetrz, interior design, viva design
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych,  interior design, Warszawa, architekt wnętrz, projektant wnetrz, architektura wnętrz
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, projektant wnetrz, projekty wnętrz, architekt wnetrz, projekty wnetrz, Rzeszów
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych,  projektant wnętrz, pod klucz, Warszawa, Kraków, architektura wnętrz, viva design
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, Rzeszów, architektura wnetrz, projektowanie wnętrz, architekt wnętrz
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, architektura wnetrz, projektowanie wnętrz, Warszawa, architekt wnetrz
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, projektowanie wnetrz, Rzeszów, Rzeszow, interior design, pod klucz, projektant wnętrz, Warszawa
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, Kraków, architektura wnetrz, projektant wnetrz, Rzeszów, projektowanie wnętrz
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, projektant wnetrz, interior design, Kraków, Krakow, Rzeszow, projektant wnętrz
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych,  architekt wnetrz, projektant wnętrz, Kraków, viva design, interior design
Zdjęcie wykonane w trakcie prac wykończeniowych, pod klucz, Warszawa, viva design, projekty wnetrz, Kraków, projektowanie wnętrz
Jak się Wam podoba przygotowana przez nas architektura wnętrz?