Wizualizacja salonu domu jednorodzinnego obok Rzeszowa o jakości fotograficznej, fotorealistycznej, projektant wnętrz, projektant wnetrz, architektura wnętrz, Kraków, Krakow, projekty wnętrz
19
Maj

Wizualizacje – jaką jakość wybrać?

W artykule przedstawiamy różnice pomiędzy widokiem 3D wnętrza oraz wizualizacją w jakości standardowej i fotorealistycznej.

Dostępne warianty

Podczas pracy nad projektem, przygotujemy dla Państwa model każdego pomieszczenia w widoku trójwymiarowym 3D. Dodatkowo, aby ułatwić Państwu wyobrażenie wszystkich detali pomieszczenia, otrzymacie Państwo w ramach umowy wizualizacje kilku pomieszczeń w jakości standardowej. Za dodatkową opłatą możemy przygotować dla Państwa wizualizacje dla kolejnych pomieszczeń a także wykonać dowolną wizualizację w jakości fotorealistycznej.

Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji dla jakich wnętrz mamy przygotować wizualizacje oraz w jakiej jakości powinny być one przygotowane, przygotowaliśmy dla przykładowego pomieszczenia widok 3D oraz wizualizacje w jakości standardowej i fotorealistycznej. Jaka jakość szczegółów jest odpowiednia do każdego z Państwa wnętrz?


Widok 3D

W taki sposób prezentujemy Państwu wszystkie projektowane pomieszczenia podczas spotkań w naszym biurze. Po spotkaniu udostępniamy Państwu zdjęcia każdego pomieszczenia w takiej jakości.
Wido 3d, viva design, rzeszów, warszawa, gdańsk


Wizualizacja w jakości standardowej

W koszt każdej umowy wliczamy przygotowanie wizualizacji kilku pomieszczeń w jakości standardowej. Na Państwa życzenie, za dodatkową opłatą możemy przygotować dla Państwa wizualizacje kolejnych pomieszczeń.


Wizualizacja w jakości fotorealistycznej

Przygotowanie wizualizacji w jakości fotorealistycznej nie jest wliczane w koszt umowy. Na życzenie, za dodatkową opłatą przygotujemy dla Państwa wizualizacje w jakości fotorealistycznej.