Wizualizacje – jaką jakość wybrać?

Wybierz pozycję z menu na górze strony lub wpisz czego szukasz:

W artykule przedstawiamy różnice pomiędzy wizualizacją o jakości poglądowej, standardowej i fotograficznej.

Dostępne możliwości

Podczas pracy nad projektem, przygotujemy model każdego pomieszczenia w widoku trójwymiarowym 3D. Dodatkowo, aby ułatwić Ci wyobrażenie wszystkich detali pomieszczenia, otrzymasz od nas w ramach umowy wizualizacje kilku pomieszczeń w jakości fotorealistycznej. Za dodatkową opłatą możemy przygotować dla Ciebie wizualizacje dla kolejnych pomieszczeń a także wykonać dowolną wizualizację w jakości fotorealistycznej lub standardowej.

Aby ułatwić podjęcie decyzji dla jakich wnętrz mamy przygotować wizualizacje oraz w jakiej jakości powinny być one przygotowane, przygotowaliśmy dla przykładowego wizualizacje w jakości poglądowej, standardowej i fotorealistycznej. Jaka jakość szczegółów jest dla Ciebie odpowiednia?

Wizualizacja poglądowa

Wizualizacja poglądowa
Wizualizacja poglądowa

Wizualizacja w jakości standardowej

Wizualizacje w tej jakości nie są przez nas wykonywane standardowo. Możesz poprosić o ich wykonanie za dodatkową opłatą, jeżeli nie będziesz chciał wykonać wizualizacji w jakości fotograficznej. Jedyna zaletą tego wariantu jest jego niższy koszt, ze względu na to, że taką wizualizację możemy przygotować szybciej niż fotorealistyczną.

Wizualizacja wnętrza salonu o jakości standardowej
Wizualizacja o jakości standardowej

Wizualizacja w jakości fotograficznej

W ramach umowy przygotowana zostanie ograniczona ilość wizualizacji w jakości fotograficznej. Na życzenie, za dodatkową opłatą możemy przygotować wizualizacje kolejnych pomieszczeń w jakości standardowej lub fotograficznej.

Wizualizacja jakości fotograficznej
Wizualizacja jakości fotograficznej

Udostępnij artykuł:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Kategorie Bloga

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania