Viva Design Viva Design
Architekt wnętrz
Rzeszów | od 4 000 zł netto
Rekrutacja: otwarta
Zdjęcie na stronę przedstawiające Basię dobierającą materiały, dobór materiałów dla klienta
Kogo szukamy

Poszukujemy osoby, która ma zmysł artystyczny i głowę pełną kreatywnych pomysłów. Idealny Kandydat lub Kandydatka łączy w sobie duszę artysty i inżyniera. Ma niewyczerpane pragnienie rozwoju, uwielbia śledzić trendy wnętrzarskie oraz poznawać nowe rozwiązania i materiały. Potrafi z pasją opowiadać klientom o zastosowanych rozwiązaniach a także uzgadniać z wykonawcami szczegóły techniczne. Osoba taka charakteryzuje się odwagą, zaangażowaniem i inicjatywą. Bliskie jest jej szybkie tempo pracy oraz dynamiczne reagowanie na stale pojawiające się wyzwania.

Dlaczego warto dołączyć do Viva Design

Jesteśmy kreatywną pracownią projektową z Rzeszowa. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych dla wymagających klientów i niebanalnych przestrzeni publicznych a nasze projekty otrzymały kilka międzynarodowych nagród. Obecnie poszukujemy  najlepszej Kandydatki lub najlepszego Kandydata na stanowisko Architekt Wnętrz.

Zaszedłeś (zaszłaś) wysoko i mierzysz jeszcze wyżej? Masz pewność swoich umiejętności i chcesz mieć namacalny wpływ na przyszłość swoją i Firmy? Wierzysz raczej w dłuższy niż w krótszy dystans i masz duszę długodystansowca, ale też bystry umysł sprintera? Wierzysz w regułę fair play w każdym obszarze życia? Jeżeli „TAK” to aplikuj i pokaż nam, że to właśnie Ty jesteś najlepszym Kandydatem lub Kandydatką na stanowisko Architekt wnętrz.

Czekamy na Twoją aplikację: wyślij nam swoje portfolio i CV! Lubimy je czytać w języku polskim, choć nieobcy jest nam też język angielski. Dlatego jeśli chcesz się nam pochwalić swoim CV w języku angielskim, dołącz je jako dodatkowe i pamiętaj o dopisaniu poniższej klauzuli:
W treści aplikacji umieść następującą treść: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Twój zakres obowiązków:
Będziesz szkicować koncepcję projektów na podstawie wytycznych przekazanych przez klienta,
Będziesz tworzyć projekty funkcjonalne, projekty instalacji oraz projekty wykonawcze,
Będziesz tworzyć moodboardy z materiałami i listy zakupowe,
Będziesz prowadzić spotkania z klientami,
Będziesz prowadzić spotkania z wykonawcami na budowie,
Będziesz współpracować z naszymi partnerami w celu uzgodnienia szczegółów technicznych,
Będziesz odpowiadać na pytania, jakie pojawią się na etapie realizacji projektu,
Będziesz współpracować w zespole a także z podmiotami zewnętrznymi (np. architekci).
Nasze wymagania:
Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
Bardzo dobra znajomość programów: ArchiCad, pakiet Office,
Mile widziana bardzo dobra znajomość programów Lumion oraz Photoshop,
Dobra znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem,
Stałe dążenie do poprawy jakości przygotowywanych projektów oraz minimalizacji ilości popełnianych błędów,
Preferowane wykształcenie na kierunku architektura, architektura wnętrz lub budownictwo,
Umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami, prowadzenia spotkań i słuchania a także wyjaśniania i przekonywania klientów do swoich pomysłów,
Możliwość prowadzenia spotkań na wyjeździe oraz poza normalnymi godzinami pracy,
Samodzielność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań oraz podnoszenie efektywności pracy, czyli zaangażowanie i inicjatywa na wysokim poziomie,
Smykałka do efektywnego rozporządzania własnym czasem, zwłaszcza wówczas, gdy jest go bardzo mało, a terminy są nieubłagane,
Mile widziane posiadanie prawa jazdy kategorii B,
To oferujemy:
Możliwość tworzenia oryginalnych, nieszablonowych projektów i spotkania wyjątkowych ludzi będących naszymi klientami,
Pełną wyzwań, satysfakcjonującą i ciekawą pracę z możliwościami szerokiego rozwoju zawodowego,
Stały kontakt z dostawcami, wykonawcami i wizyty na budowie,
Kompetentny, zaangażowany w pracę, ambitny zespół oraz przełożony podchodzący w partnerski sposób do współpracy,
Wszystkie narzędzia niezbędne, byś mógł(-a) sprawnie wykonywać swoje zadania,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i Twojego doświadczenia oraz przejrzysty system wynagradzania i premiowania,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę,
Przyjazną i swobodną atmosferę (wszyscy w Firmie zwracamy się do siebie po imieniu) opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę,
Możliwość uczestniczenia w stałym przepływie wiedzy – zostaniesz dokładnie wdrożony(-a) w nowe obowiązki i procedury obowiązujące w naszej firmie,
Pakiet benefitów: dofinansowanie do opieki medycznej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i posiadania karty Multisport,
Proces rekrutacji
Etap 1
Prześlij swoje CV
+ portfolio
Etap 2
Prześlij odpowiedzi
na otrzymane pytania
Etap 3
Rozmowa rekrutacyjna
Etap 4
Praca na
okres próbny
Prześlij do nas swoje CV oraz portfolio
Informacja
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Viva Design Sp. z o.o. (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.