Viva Design Viva Design
VIP room – lotnisko Jasionka
#komercyjne

VIP room – lotnisko Jasionka

Czy wiesz, jak ważne jest odpowiednie zaaranżowanie wnętrz, zwłaszcza w miejscach, gdzie gościmy znaczące osoby? W naszej pracowni projektowej zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego z ogromną dumą prezentujemy naszą realizację – VIP room na lotnisku Jasionka. To miejsce, w którym prezydenci tacy jak Joe Biden, Andrzej Duda czy Lech Wałęsa odpoczywają i czują się jak u siebie w domu. Przytulne wnętrza stworzone z dbałością o każdy szczegół zachwyciły naszych zadowolonych klientów. Zobacz nasze zdjęcia i przekonaj się, jak nasze projekty mogą wprowadzić wyjątkowy komfort i prestiż do Twojej firmy. Nie zwlekaj i zaufaj naszemu doświadczeniu – skorzystaj z naszych usług projektowania wnętrz już dziś!
Vip room na lotnisku wyposażony w welurową sofę w bordowym kolorze, stolik kawowy z drewnianym blatem Strefa odpoczynku w saloniku biznesowym na lotnisku Jasionka, posiada ścianę z drewnianymi elementami Strefa odpoczynku w saloniku biznesowym na lotnisku Jasionka, ściana z drewnianymi elementami, z pięknie komponującym się azteckim znakiem
Odpoczynek w naszych wnętrzach VIP room to gwarancja wypoczynku przed kolejnym lotem i szybkiej odprawy bez kolejek.
Piękna ściana z czarnym motywem azteckim na drewnianym tle, dębowy stolik kawowy w loftowym
Luksusowy lounge na lotnisku, szare ściany, długa zasłona w szarym kolorze, pokój wyposażony w żółte sofy, drewnianą konsolę
Portret Barbary Kułak-Steciak, właścicielki renomowanej pracowni projektowania wnętrz, przedstawiający ją w eleganckiej, kwiecistej koszuli. Za nią w tle widoczna jest część stylowo urządzonego wnętrza, w tym abstrakcyjny obraz w ozdobnej ramie oraz bogato kwitnące rośliny, co podkreśla artystyczny i osobisty charakter jej pracy. Jej wyraz twarzy jest poważny i przemyślany, sugerujący profesjonalizm i doświadczenie w dziedzinie designu wnętrz.

Stwórzmy wnętrze spójne z Tobą

Z wielkim entuzjazmem podejmujemy projekty wnętrz, które otwierają przestrzeń na podejście nieschematyczne, wykorzystujące pełnię naszych możliwości.